O wszystkim i o niczym

blogi.szafa.pl/ /Natalia259

luty 09

AIESEC

dodane przez: Natalia259 dn. 09-02-2013 r.
AIESEC

Ostatnio w mojej szkole zagościli pewni ludzie - ściślej mówiąc - studenci - jeszcze ściślej - Brazylijczyk i Chinka - no i najściślej - wolontariusze AIESEC.

Cała ,,zabawa'' polegała na wykładach nt. Chin i Brazylii w naszych klasach. Żeby było to trochę bardziej edukacyjnie - po angielsku. Było ciekawie, wolontariusze mili kontaktowi no ale...

Nie do końca wiem co to AIESEC oznacza. Coś niby czytałam, że to wolontariat, wymiana, praktyka w kilkudziesięcu państwach na świecie i że jest to ugrupowanie studentów. Jednak o co w tym chodzi tak dokładnie? Jak wygląda członkostwo? 

Co prawda z moim angielskim raczej nie myślę, by tam wstąpić ale ciekawi mnie to. Pierwszy raz o tym usłyszałam. Wiem, wiem, mogę poczytać o tym w Internecie ale chciałabym zapytać Was. Może któraś należy do AIESEC i opowie co tam się dzieje lub może wie coś z opowiadań. Nie chcę czytać suchych faktów z Internetu - chciałabym wiedzieć jak to wygląda ,,od kuchni''.

Projekt wydaję się ciekawy, no bo kto by nie chciał podróżować sobie po całym świecie a przy tym poznawać nowych ludzi? ;)

AIESEC, wolontariat, praktyki,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


kaaaami
Zobacz blog

kaaaami napisała:

dodane: 09-02-2013 13:49

Moja szkoła już od jakiegoś czasu gości studentów z tej organizacji, byli u nas ludzie z Chin, Brazylii, Turcji, Indonezji, Azerbejdżanu, Ukrainy Gruzji i kilku innych państw :) Te wykłady zawsze są mega ciekawe :) Niestety nie wiem jak można się tam zahaczyć, ale przygoda niesamowita :)
 

lilthug1

lilthug1 napisała:

dodane: 09-02-2013 13:33

dokladnie nie wiem o co w tym chodzi, bo sama nie jestem tam zapisana, ale moja kolezanka preznie tam działa i właśnie wyleciała na rok do Chin w ramach jakby takiej wymiany;) wczesniej byla w Tunezji :D
 

blanta
Zobacz blog

blanta napisała:

dodane: 09-02-2013 12:59

mialam okazje goscic kuranstow AIESEC'a. Wspaniali ludzie, ja rowniez biorę tam udział ;-)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Nie mam pomysłu na bloga. Myślę, że będzie to po prostu dobra zabawa a niekiedy dobry sposób na wylanie swoich żalów. :)

O mnie

Natalia259

Na szafie od: 19-07-2011

Obserwuj

:)

Obserwują blog
nathaira
joanny3
Upstream
katarzynka_M
karolka1031
merenvien

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0