Moda i takie tam

blogi.szafa.pl/ /Moda_i_takie_tam

luty 18

Dandy or what?

dodane przez: Moda_i_takie_tam dn. 18-02-2012 r.

IMG_0015-1.JPG
Cześć Moi Mili :)
Wiosna idzie, coraz cieplej się robi, śnieg topnieje, naród wskakuje w kalosze. Nie oparłam się temu trendowi, czasem jestem aż do bólu konformistyczna :)
Z dwojga złego, mając do wyboru pozbawione liści drzewa i śniegową breję w tle, wolę moje zielone dechy, tak przez niektórych komentowane... Tak, stodoła dziadka wróciła :)
Dziś było na tyle ciepło, że wreszcie z szafy wyjęłam moją ramoneskę z Top Secret, łup z jesiennych przecen. Ma skórzane lamówki i jest generalnie genialna! Reszta, czyli kalosze, torba i czerwone rurki, znane. Z ułańską fantazja pod szyją groszkowa apaszka, jako pierwszy zwiastun wiosennego ocieplenia. Do obrączek z H&M jestem przyklejona i proszę nie mieć mi tego za złe :)
UWAGA! 25 lutego o godzinie 13 w katowickiej Silesii spotkanie bloggerek, zbiórka pod H&M na dole :)

IMG_0004-1.JPGIMG_0010-1.JPG
IMG_0009-1.JPGKalosze/wellingtons - no name (Allegro)Spodnie/trousers - StradivariusKurtka/jacket - Top SecretTorba/bag - Dissier (TK Maxx)Apaszka/scarf - Troll

wpis edytowany 2012-02-25 o godz. 23:29:39

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Moda i takie tam...

O mnie

Moda_i_takie_tam

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Kocham modę, ale nigdy nie podążam za nią ślepo... mój styl to mix trendów, mojej osobowości i własnego babskiego widzimisię... jestem zmienna, jak każda kobieta, więc w mojej garderobie trwa ciągła rewolucja... a ze spraw przyziemnych, nie toleruję kłamstwa oraz pietruszki...

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0