Moda i takie tam

blogi.szafa.pl/ /Moda_i_takie_tam

cze. 16

Dziewczyna z tatuażem...

dodane przez: Moda_i_takie_tam dn. 16-06-2011 r.

W życiu każdego człowieka przychodzi etap zmian i decyzji, nie zawsze zależnych od niego. Należę do ludzi, którzy takie duże zmiany lubią "oznaczać" jakimś symbolem, czytelnym tylko dla nich. Kilka lat temu z tego właśnie powodu przekłułam pępek.
W tej chwili znów nastał podobny czas, tym razem jednak postanowiłam zrobić sobie tatuaż, a właściwie niewielki tatuażyk. Z racji profilu pracy (obecnej i przyszłej) miejsce niestety nie może być dowolne. W związku z tym odpada nadgarstek, a właśnie tam niewielkie arcydzieła tatuażystów wyglądają najfajniej.
tatuaze-kwiaty-630_3.jpg
Drugim miejscem, które mi się podoba (i na które jestem już zdecydowana) jest kark, tuż pod linią włosów. Miejsce bardzo wrażliwe na pocałunki :)  Tatuaż można tutaj ukryć pod fryzurą bądź ubraniem, nie będzie więc problemem w pracy. No i nie będzie widoczny dla niepowołanych oczu, tylko dla wybrańców..Nad wzorem jeszcze myślę, najbardziej podoba mi się kwiat lotosu, który przynosi szczęście.

lotus_tattoo_by_dreamhater.jpg  
Rozmiar niewielki, góra 4-5 cm, kolorowy, coś w stylu zamieszczonym powyżej. Takie są zamierzenia jak na tą chwilę, jak wyjdzie, zobaczymy. Zamierzam go zrobić po moich urodzinach w lipcu, jak tylko się pojawi wrzucę fotkę :)Na koniec dwa zdjęcia, na pierwszym podoba mi się tatuaż orchidei i miejsce, gdzie go umieszczono, ale nie jestem na tyle odważna :) Na drugim urzekło mnie po prostu zdjęcie jako takie :) 
orchid.jpg
tatoo.png

wpis edytowany 2011-06-17 o godz. 01:37:53

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Moda i takie tam...

O mnie

Moda_i_takie_tam

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Kocham modę, ale nigdy nie podążam za nią ślepo... mój styl to mix trendów, mojej osobowości i własnego babskiego widzimisię... jestem zmienna, jak każda kobieta, więc w mojej garderobie trwa ciągła rewolucja... a ze spraw przyziemnych, nie toleruję kłamstwa oraz pietruszki...

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0