Moda i takie tam

blogi.szafa.pl/ /Moda_i_takie_tam

sie. 16

Like a doll...

dodane przez: Moda_i_takie_tam dn. 16-08-2011 r.

Hej :)
Bohaterką dzisiejszego setu jest spódniczka z H&M, którą postanowiłam wreszcie założyć. Zdecydowanie zbyt często nosze spodnie, może dlatego, że mam silny charakter... W Paryżu na przykład, mogłabym zostać za to aresztowana. Tak, dobrze czytacie, aresztowana. W stolicy Francji funkcjonuje bowiem zakaz noszenia spodni przez płeć piękną. Wprowadzono go w czasie Wielkiej Rewolucji Francuskiej, i jak się okazuje, nie zniesiono do dziś... Teoretycznie więc, każda kobieta chcąca założyć spodnie musi wystąpić do władz miasta o specjalne pozwolenie! Na szczęście zakaz ten nie jest respektowany, inaczej ulice tego pięknego miasta uległyby wyludnieniu :)

S5002796.JPG   S5002793.JPG
Spódniczka zaprezentowana w zestawie ma kolor bladej brzoskwini, wpadającej w beż, w efekcie daje tak od dwóch sezonów ukochany nude. Zestawiłam ją z kobaltowym prostym podkoszulkiem, zaś kwiatek we włosach to element letnio - romantyczny :) Do tego ukochane platformy z Ryłko, jedyne buty bez zapięcia, które nie zsuwają się z moich małych szczupłych stóp. W związku z powyższym nadal nie posiadam beżowych szpilek, zastanawiam się, czy zdążę kupić zanim przestaną być modne :)
Od wiosny zapuszczam włosy, już nie mogę się doczekać, kiedy znów będę mogła nosić warkocz. Pewnie wiele z Was też tak ma - zapuszcza, po czym nagle pod wpływem impulsu idzie do fryzjera i wraca z gustowną, ale krótką fryzurką. Ja jestem klasycznym przypadkiem takiego działania, ale tym razem naprawdę się zacięłam, zobaczymy jak długo wytrzymam. Trzymajcie za mnie kciuki!
S5002787.JPG
Buty/shoes - RyłkoSpódnica/skirt - H&MBluzka/blouse - New YorkerNaszyjnik/necklace - BenettonKwiatek/flower - H&M 

wpis edytowany 2011-08-16 o godz. 22:07:26

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Moda i takie tam...

O mnie

Moda_i_takie_tam

Na szafie od: 08-12-2011

Obserwuj

Kocham modę, ale nigdy nie podążam za nią ślepo... mój styl to mix trendów, mojej osobowości i własnego babskiego widzimisię... jestem zmienna, jak każda kobieta, więc w mojej garderobie trwa ciągła rewolucja... a ze spraw przyziemnych, nie toleruję kłamstwa oraz pietruszki...

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0