Other Side Of The Mirror

blogi.szafa.pl/ /Megeraa

wrz. 23

It's time to start...

dodane przez: Megeraa dn. 23-09-2013 r.

Stało s...
Po tygodniach rozmyślań, miesiącach wewnętrznego dialogu i latach uczestnictwa w wojnie domowej między moimi osobistymi przemyśleniami na temat mody i całej jej otoczki postanowiłam zacząć dzielić się refleksjami ze światem. Z Wami! heart Dopiero zaczynam przeprawę przez meandry blogowej drogi. Nie zamierzam aspirować do sporego dziś już team'u modowych blogerek wyznaczających trendy. Chcę dzielić się z Wami wynikami każdej z bitew toczących się w mojej głowie, prezentować czasem optymistyczne, czasem krytyczne podejście do nowości ze świata fashion, ale przede wszystkim wejść z interakcję z ludźmi, którzy mają w tej sferze własny, niezależny głos. Blogowac każdy może! Trochę lepiej lub troche gorzej! Ocenej mojej dzialalności zweryfikuje czas. Mam nadzieję, że będzie dla mnie korzystny angel. ..

wpis edytowany 2013-09-23 o godz. 14:41:30

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Other Side Of The Mirror

Prowadzony przez:
Megeraa

O modzie. O kolorach. O czerni i trochę o bieli. O indywidualności i o konformizmie. O blaskach i cieniach. O gwiazdach i o tęczy. O miłości... do ŚWIATA!

O mnie

Megeraa

Na szafie od: 26-08-2013

Obserwuj

Mam na imię Ola, choć niektórzy uparcie twierdzą, że Ala. Urodziłam się ponad dwadzieścia lat temu, kiedy słońce przebywało na tle gwiazdozbioru Bliźniąt. To nie przypadek, że należę do osób, które nie potrafią się nudzić i muszą być w stałym ruchu. Zmienność to najbardziej stała cecha mojej osobowości... I TEGO BLOGA!

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0