Pieskie życie

blogi.szafa.pl/ /Mattylda

kwi. 07

Szukam domu dla spaniela!

dodane przez: Mattylda dn. 07-04-2014 r.
Szukam domu dla spaniela!

Ostatnio przygarnęliśmy na dom tymczasowy Kubę, spaniela. który miał zostać uśpiony z powodu agresji i na gwałt potrzebował przechowania. Po ponad miesiącu pracy pies jest już bardzo ułożony, grzecznie się sprawuje i szuka domu na stałe. Poszukujemy domu w wojewoództwie wielkopolskim, kogoś aktywnego (pies musi być codziennie zabrany na długi spacer lub na rower), ewentualnie przynajmniej z ogródkiem. Problemy, jakie były w poprzednim domu to straszne piszczenie, ekscytacja i ciagnięcie na spacerach oraz to, że dziabnął teściową właścicielki, jednak my takich problemów nie mamy z nim, wystarczy od początku sobie jasno ustalić hierarchię, czego w tamtym domu nie było. Poza tym w domu jest grzeczny jak anioł, milutki jak pluszowa zabawka. Ważne, żeby dostał go ktoś, kto wie jakie są spaniele, być może już takiego miał i nie da się zrobić na słodkie oczy. Jeżeli ktoś szuka dla siebie aktywnego psiaka to proszę o kontakt, skontaktuję z organizacją którą nam tego psiaka przekazała. Wcześniej można oczywiście poznać psiaka, wyjść z nim na spacer, potem odbywa się też wizyta przedadopcyjna. Niestety Kuba może zostać u mnie tylko do czerwca, nie mogę go zachować na stałe bo w stałym domu mam trzy psy, a na codzień mieszkam w kawalerce i nie mogę sobie pozwolić na dwa psy (chociaż bym chciała, bo już się zakochałam w tej małej paskudzie ;). 

pies, psy,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Mattylda
Zobacz blog

Mattylda napisała:

dodane: 07-04-2014 22:30

Dzięki w imieniu Kuby! :)
 

olguskax
Zobacz blog

olguskax napisała:

dodane: 07-04-2014 21:09

udostępnione :)
 

Mattylda
Zobacz blog

Mattylda napisała:

dodane: 07-04-2014 21:08

Dziękuję :) Można udostępniać wydarzenie na fb, wyświetla się po wpisaniu "Spaniel Kuba"
 

olguskax
Zobacz blog

olguskax napisała:

dodane: 07-04-2014 15:42

Ja niestety nie mogę pomóc, jednak trzymam kciuki żeby znalazł dobry dom i jeszcze lepszych opiekunów! :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Pieskie życie

Prowadzony przez:
Mattylda

Każdy z nas jest zakręcony na jakimś punkcie. Ja mam bzika na punkcie psów. Kiedyś byłam fanatyczką kotów, ale od kiedy w moim domu pojawiła się pewna ruda paskuda, nie mogę żyć bez psiaka. Ponieważ chciałam być odpowiedzialnym właścicielem, zaczęłam czytać o wychowywaniu psów i bardzo mi się to spodobało. Pieski są bardzo instynktownymi osobnikami, więc nad relacją z nimi trzeba pracować całe życie. Postanowiłam opisać tutaj moje przemyślenia i postępy w pracy z moim pieskiem:) Mam nadzieję, że na szafie również znajdą się odpowiedzialne fanki czworonogów:)

O mnie

Mattylda

Na szafie od: 23-02-2009

Obserwuj

Jestem nierozerwalnie związana z moim psem :P Bez niej jestem bardzo nieszczęśliwa i w ogóle wszystko nie ma sensu :P Poza tym moim drugim nałogiem jest oczywiście szafa, na której mogę dać upust swojej drugiej miłości - miłości do ciuchów...!:D

Obserwują blog
ewkaa90
nathaira
kas1991
Flying_Piglet

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
2