Matka Polka Terrorystka

blogi.szafa.pl/ /Marticzku

lis. 19

Kaboom, Rico.

dodane przez: Marticzku dn. 19-11-2012 r.
Kaboom, Rico.

No i doszło do wybuchu. No czułam pod skórą. Z nagła pękł. Jeszcze po spacerze jak weszliśmy bylo ok, nawet bardzo miło i w ogóle, zabieram się za obiad, a raczej podgrzewanie go itd. i poprawiłam coś po Teściowej i nagle zaczęły się niby w żartach jakieś głupie wyrzuty, na pare odpowiedziałam, żeby nie było, że tylko ja jestem taka zła, ale w pewnym momencie już mi się zrobiło przykro. I jeszcze potem usłyszałam, ze przecież to ja nie chce gadać. A no nie chce, jak mam sluchać wyrzutów. Wkurzyłam się i w skrócie powiedziałam co myśle, byłam na tyle miła, że powołałam się tylko na jeden przykład tego jak musiałam się podporzadkować. W 8 miesiącu ciaży musiałam wręcz skakać, żeby rozwiesić ręcznik na prysznicu bo teściu tak karze i jakoś nikt nawet nie pomyślał o tym, ze mi już cieżko, że się obawiam wywrotki na kafelkach itd. itp. Jakoś mam uraz od tej sytuacji i przy każdej kłotni tego typu to mi przychodzi do głowy. I tak na koniec usłyszałam, że robie z siebie ofiarę i jaka to ja jestem biedna. Chce tylko zaznaczyć, ze mój Facet (o nie, dziś na 'Luby' nei zasługuje) mieszka z rodzicami all the time, nigdzie sie nie wyprowadzał i żyje na ich garnuszku no i jest po prostu u siebie, a ja mam całe życie diametralnie zmienione i nawet w momencie jakiegoś kryzysu nie za bardzo mam się gdzie ruszyć, bo dziecko. W srode dziewczyny robią andrzejkowy wieczór, a ja co? Znów nie pójde, bo On na nockach, teściowa na popołudniówkach, a teściu sam Małej nie położy w dupke jeżyka! No normalnie aż mnie trzesie i jeszcze nie potrafie się zdopingować do ćwiczeń, na które caly dzień czekałam, bo nie chciałąm go budzić po nocnej pracy, a potem Malą zrobiła się marudn ai zrobiła się godzina 22...  Dziś jest dzień na nie. Idę się zmusić do ćwiczeń.

 

MIMO WSZYSTKO...

EDIT: zrobiłam cały skalpel, a więc DZIEŃ 11 - 8SKALEPl i nie robie z siebie ofiary ha!

wpis edytowany 2012-11-19 o godz. 23:54:11

matka, dziecko, macierzyństwo, ciąża, wychowanie, ojcowie, małżeństwo,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Młoda matka o życiu, miłości, o dziecku, zmaganiu z przeciwnościami losu i o tym co chętnie by zmieniła lub poprawiła (chociażby wybór kilku kategorii na raz, a nie tylko jednej;) ).

O mnie

Marticzku

Na szafie od: 25-09-2012

Obserwuj

Młoda mama, który musi się odkryć w nowej roli i przy okazji połączyć je z poprzednim życiem (pracom, studiami, znajomymi) i próbuje znaleźć na to swój własny sposób ;)

Obserwują blog
koja55
LOLLL
CytrynowA
Avinionn
ala1561
tikotka
ellfik_86
NanPi
Anastazja30
pokaż więcej

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0