O życiu przez duże RZ...

blogi.szafa.pl/ /MarilynB

cze. 10

Nic nie wiem

dodane przez: MarilynB dn. 10-06-2013 r.
Nic nie wiem

Wyjątkowo nie o ubraniach, kosmetykach, modzie i odchudzaniu. Muszę to napisać, bo ten problem jest ze mną już przez 9 miesięcy ( nie, nie jestem w ciąży ). Pisałam już, że jestem teraz w trzeciej klasie gimnazjum i jak na głupkowatą nastolatkę, mam tez głupkowate problemy. Znaczy dla mnie jest on ogromny, właściwie nie do przejścia, dla was może zupenie błachy. Nie wiem, wiem tylko, źe muszę to gdzieś napisać. 

Jestem kompletnie przeciętnym człowiekiem. Bez wielkich ambicji, ze średnimi ocenami, bez specjalnych sukcesów szkolno-naukowych. I tak bardzo nie wiem, gdzie chcę iśc do liceum. Jasne, wybrałam juź trzy, ale pod koniec czerwca można to jeszcze zmienić. Sęk w tym, że ja nie chcę iść do żadnego LO. Nie ma takiego w moim mieście, który miałby wszystko, co bym chciała. Nawet w 70%. W każdym jest jakiś duży i niezwykle przeszadzający argument przeciwko. 

Jak wy sobie z tym poradziłyście? Jak mam je wybrać? Czym się kierować? Bo ja już kompletnie nie wiem co robić. To mój mały koniec świata :)

 

PS. Zupełnie nie wiem, co ma do tego tematu tukan z mojej miniaturki, ale to jedna z wielu rzeczy, których nie wiem. 

co robić,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


MuchaKolorowa

MuchaKolorowa napisała:

dodane: 10-06-2013 22:34

Boże, co ja napisałam ,,jakie cię czekają w twoim krótkim jeszcze życiu" - masakra :D chyba pora do łóżka hahaha
 

MuchaKolorowa

MuchaKolorowa napisała:

dodane: 10-06-2013 22:32

dziewczyno, to jest jeden z najmniejszych dylematów jakie cię czekają w twoim krótkim jeszcze życiu :). Jak nie wiesz gdzie iść, to idziesz do LO na humana, a potem się zobaczy, bo może się jeszcze przeniesiesz, zmienisz profil... Gorszym wyborem są studia, bo one decydują o tym, jaką w przyszłości prawdopodobnie będziesz miała pracę :)
 

krakersix

krakersix napisała:

dodane: 10-06-2013 22:21

Myślę tak jak dziewczyny niżej - humanistyczny profil byłby dla Ciebie dobrym wyjściem :) Nie dziwie się, ze tu napisałaś, bo to jest problem. Sama podejmowałam ta decyzje rok temu :) Poszłam do technikum o profilu ekonomicznym. Czy dobrze zrobiłam? Nadal się zastanawiam. Może nie jest to coś, co mnie kreci, ale wiem, ze po ekonomii jest większe "pole manewru" i będzie łatwiej z praca, bo to taki kierunek bardziej uniwersalny ;) Pomyśl, co Cie najbardziej interesuje. Może jak nie LO to właśnie technikum o jakimś ciekawym profilu :)
 

upgradeyou
Zobacz blog

upgradeyou napisała:

dodane: 10-06-2013 20:34

Profil humanistyczny jest w sam raz dla Ciebie. Piszesz w fajnym stylu, wiesz, że istnieje coś takiego jak interpunkcja i reszty rzeczy nie wiesz.
A jak jesteś taka przeciętna, to weź się czegoś naucz. Hiszpańskiego, języka migowego, rodzajów tukanów, czy nie wiem tam czego :)
 

ziza91
Zobacz blog

ziza91 napisała:

dodane: 10-06-2013 20:06

To chyba normalne, że każdy się zastanawia. w końcu musisz podjąć decyzję, która (być może) wpłynie na Twoje dalsze życie^^ Idź tam, gdzie najbardziej Ci się podoba, wiadomo, że nie znajdziesz idealnej szkoły. ;p
 

czeko_lada1

czeko_lada1 napisała:

dodane: 10-06-2013 20:03

Jak ja wybierałam profil w liceum to też żaden mi się nie podobał, tak samo było w przypadku wyboru kierunku studiów. To chyba normalne, że każdy się zastanawia. w końcu musisz podjąć decyzję, która (być może) wpłynie na Twoje dalsze życie^^ Idź tam, gdzie najbardziej Ci się podoba, wiadomo, że nie znajdziesz idealnej szkoły. ;p
 

MarilynB
Zobacz blog

MarilynB napisała:

dodane: 10-06-2013 20:01

Dziękuje ci bardzo :) Miło usłyszeć coś takiego ,ale we Wrocławiu ciężko z takimi klasami. Chyba, że musiałabym dojeżdżać przez pół miasta, a to średnio mi się uśmiecha :)
Zostaje mi tylko pisanie "po godzinach" :D
Aaa, i dzięki za komentarz. Chciałam się wygadać, a tu proszę - ktoś polubił moje pisanie.
 

Domciaa_
Zobacz blog

Domciaa_ napisała:

dodane: 10-06-2013 19:55

Jak dobrze,że zamieściłaś tu swój problem
Ja bym radziła robić coś w kierunku hmm pisarskim :)
Powiedziałabym że zainteresowałaś tym krótkim fragmentem swoją 'przeciętną' osobą :)
 

Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Krótko i na temat. Skłamałam...

O mnie

MarilynB

Na szafie od: 11-03-2012

Obserwuj

Na okrągło zaskakuję samą siebie, czasem pozytywnie, czasem nie... Idąc sama ulicą potrafię śmiać się jak głupia, gdy przypomni mi się coś śmiesznego. Ludzie wtedy dziwnie na mnie patrzą, ale w sumie im się nie dziwię. Wieczorem, kiedy kładę się spać, mam nagle mnóstwo pomysłów i analizuję cały dzień. I wtedy przychodzi ta myśl: " Przecież mogłam jej tak powiedzieć!" No i od dziecka nurtuje mnie pytanie: Gdzie pani z kiosku korzysta z toalety?? Czyli w skrócie: Nic nie poradzę na to, że jestem dziwna. A może jest nas więcej? :)

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0