Sport to zdrowie!

blogi.szafa.pl/ /Magda_0225

gru. 12

Ćwiczenia mieśni pośladkowych

dodane przez: Magda_0225 dn. 12-12-2013 r.

Pozycja wyjściowa: leżenie na plecach, ugnij kolana, całe stopy powinny spoczywać na podłożu, ręce rozstawione szeroko. Powoli (rolując krąg po kręgu) unosimy biodra  do momentu gdy poczujemy napięcie pośladków, kiedy biodra znajdują się górze wyprostuj nogę.

 

Podczas ćwiczenia wykorzystujesz mięśnie:  pośladkowe oraz ud

wpis edytowany 2013-12-12 o godz. 09:07:37

pośladki, pupa,

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

Sport to zdrowie!

Prowadzony przez:
Magda_0225

Blog jest poświęcony osobą, które chcą coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiedzą jak za to się zabrać :) Wspólnie spróbujemy sprostać temu zadaniu! Codziennie będę zdawać relacje z moich poczynań, liczę na to, że z dnia na dzień będzie nas coraz więcej. Przy tym dodając ciekawostki i cenne informacje. Wspólna motywacja, wspólne ćwiczenia = EFEKTY!

O mnie

Magda_0225

Na szafie od: 06-09-2013

Obserwuj

Mimo, że prowadzę sportowy tryb życia, mam do zrzucenia parę niezbędnych kilogramów… Po ciąży już nie jest tak łatwo utrzymać zgrabną sylwetkę, ciało nie jest takie jak było… Długo się mobilizowałam do ćwiczeń, co prawda było kilka zrywów ale zawsze po tygodniu góra 2 się kończyło…. brak motywacji, zero rezultatów… aż w końcu mówię DOŚĆ. Postanowiłam coś zmienić w swoim życiu, zaczynam od siebie i swojego ciała. Liczę na to, że ktoś się dołączy do mnie i wspólnie razem zrobimy coś dla siebie.

Obserwują blog
MAGDA14051988
kaChaa_5
ellieellie
Anniiiaa
monikakociak
love13music6969

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
1