MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lip. 04

If I could only see you through my blue glasses...

dodane przez: MacademianGirl dn. 04-07-2011 r.

Jest to pierwszy mój post w z cyklu moich 'jestem tu, ale mnie nie ma' ;) Jako, że przez najbliższe dwa tygodnie mój głos będzie dochodził do Was z 'offu', a posty będą publikowane automatycznie, już bez mojego udziału, teksu będzie raczej mniej niż zazwyczaj. Pomimo, że nie będę w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze opinie / pytania (całkowity brak internetu :( ), zachęcam Was gorąco do komentowania, bo wierzcie mi, że po powrocie z przyjemnością zasiądę do lektury :)) Jestem szalenie ciekawa Waszych opinii o nowych zestawach! Oczywiście odpowiem też na ewentualne pytania, no i sprawdzę co działo się u Was kiedy mnie nie było ;))

Dzisiaj premierę swoją mają niebieskie lenonki oversize, o których Wam już wcześniej wspominałam. Przyznaję, że są dosyć zabawne i sprawiają, że cały zestaw nabiera charakteru z lekkim 'przymrużeniem oka' - czyli to co lubię najbardziej ;D Drugą moją ulubioną częścią tego outfitu, jest kwiecista spódniczka z Mango, którą w zeszłym roku kupiłam na przecenie - do dziś się nią zachwycam ;))

Kochani - zostawiam bloga pod Waszą opieką, także nie rozrabiajcie za bardzo ;P
Ściskam mocno <3, Tamara
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
1.jpg
1a.jpg
2.jpg
3.jpg
4%25282%2529.jpg
4.jpg
4a.jpg
4aa.jpg
4b.jpg
4c.jpg
8.jpg
9.jpg


wearing:  blazer (second hand) - allegro.pl; top - reserved, skirt - mango, shoes - batabag - second hand, bracelet - solar, headband - allegro.pl, sunglasses - cubus 
This is the first post starting the series of 'I'm here, but I'm not' ;) As I'm gone for two upcoming weeks, my notes to you are going to be less about text more about pictures. Despite the fact that I'm not gonna be able to answer your comments / questions right away (completely NO access to the Internet), I eagerly encourage you to leave them anyway. Mostly, because when I'm back I can't wait to read all of them :))) I'm so curious what you'll think about the outfits I prepared! Of course I'm gonna answer all of the questions and check what was going on in your lives/ blogs when I was gone :))

Today's the premiere of my new blue oversize lennon sunglasses that I've already mentioned you about. I must say the look kind of funny and wearing them makes the outfit look much less serious ;D The oder thing that I love the most about this set is the floral pattern skirt that I bought on sale in Mango lat year. I still can't get over this bargain! :)))

My Dear Guys - I leaving the blog under your attention, so don't misbehave to much ;P

Lots of hugs <3 Tamara 

wpis edytowany 2011-07-18 o godz. 16:52:45

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0