MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lip. 13

I want the summer and sunset BACK

dodane przez: MacademianGirl dn. 13-07-2011 r.

Kiedy tylko dostałam ten przepiękny kapelusz od Iloko poczułam, że mam ochotę na trochę letniego szyku. Od dłuższego czasu marzył mi się look a'la miejska diva, czyli biały kapelusz z szerokim rondem i czerwone usta^^ W mojej wersji, jest to taka trochę diva 'z sąsiedztwa', bo założyłam czerwone, skórzane spodenki i kwiecisty, gorsetowy top ;) Co do skórzanych rzeczy latem to  jestem jak najbardziej za. Oczywiście z głową, bo nie polecam skórzanych rurek w 40-stopniowym upale :P Ale w takiej letniej, krótkiej wersji - czemu nie!
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
1.jpg
1a.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
9.jpg
10.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
wearing: top - camaieu, shorts(second hand) - allegro.pl, shoes - bata, bag - second hand, hat - iloko.pl
The moment I got this gorges hat from Iloko I knew I wanted to try some summer chic. For a long time I was thinking about 'city diva' look, meaning the white hat with wide brim and the red lips^^ In my version, it's a bit more 'diva next door' look, because I'm wearing red, leather shorts and floral top ;) Actually, speaking about wearing leather things in the summer - I think it's absolutely suitable, as long as we're not wearing long leather pants in the 40-degree heat :P But in the summer, short version like this - why not!

wpis edytowany 2011-07-24 o godz. 14:20:33

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0