MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lip. 18

I said 'CLASSY', not 'boring' || Half-tint glasses^^

dodane przez: MacademianGirl dn. 18-07-2011 r.

Aaaaaaaaaa! No i jestem z powrotem! :))) Nawet nie macie pojęcia jak się za Wami stęskniłam <3 Ach... :)
Przede wszystkim chcę Wam OGROMNIE podziękować za wszystkie komentarze, opinie i maile, które dostałam podczas mojej nieobecności - takiego ładunku życzliwości i wsparcia starczyłoby na zbudowanie bomby energetycznej dla całego kraju ;D Jesteście wspaniali!!! :**** Na wszystkie oczywiście odpowiem (na komentarze/pytania postaram się odpowiedzieć pod poszczególnymi postami), dajcie mi tylko kilka dni. Muszę odsapnąć, bo wczoraj wróciłam bardzo późno, a zaległości jest niemało ;)

Wyjazd był szczerze powiedziawszy męczący - głównie za sprawą warunków w jakich spaliśmy (z karaluchami włącznie... - długa historia, nie pytajcie -_-'), na szczęście jakoś udało się przeżyć XD Pomogło  to, że okolica była naprawdę sielska i przepiękna, także była okazja, żeby się trochę rozmalować/rozrysować. Jeśli będę miała okazję, to zrobię zdjęcia kilku prac i wrzucę tutaj - zawsze to okazja, żeby spojrzeć na to co robię z trochę innej strony :)))

W każdym razie czas na to co tygryski lubią najbardziej ;), czyli przechodzę do rzeczy. Dzisiejszy zestaw jest tak naprawdę prosty - można powiedzieć, że tworzą go dodatki. Jest taki częściowo za sprawą okularów half-tint (nie wierzę, że je w końcu upolowałam!!!<3), które najlepiej wyglądają z dosyć klasycznymi zestawami - wtedy mają okazję naprawdę się wizualnie wybić (co nie znaczy, że nie będę eksperymentować^^). Po ostatnim, nieco drapieżnym secie przyszedł czas na coś bardziej delikatnego, ale oczywiście nie mogło zabraknąć koloru ;D Do białej, pokrytej koronką sukienki (kupiłam ją kilka lat temu w Anglii za 5 funtów), dobrałam delikatną opaskę i dla kontrastu moje ulubione krzykliwe buty oraz bransoletki w odcieniach żółci i pomarańczu. A torebka? Od dłuższego czasu marzyła mi się srebrna kopertówka i w końcu znalazłam tą na allegro za całe 2 zł! ;)) Niech się dzieje! ;D

Ściskam Was mooooooocno <3
Tamara
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
1.jpg
1a.jpg
2.jpg
3.jpg
3a.jpg
4a.jpg
5.jpg 5aa.jpg
6.jpg7.jpg
7a.jpg
8.jpg
9.jpgphotographed by A. Grałek 
wearing: dress - no name, shoes - StyloweButy, headband - www.heart.netgaleria.pl, bracelets (yellow and orange) - grey wolf, bag - allegro.pl, sunglasses - okulary24.pl, earrings - six, rings:  pink - iloko.pl and unicorn - diva

Aaaaaaaaa! I'm finally back! :))) You have no idea how much I've misses you guys!!! <3 But first of all I'd like to thank you all SO MUCH for all the comments and emails you've sent me when I was gone - the amount of kindness and support that you gave me is just amazing :D You're the best!!! Of course I'm gonna answer all of them, just give me some time to settle at home again ;))

The trip wasn't what I expected, mostly because of the terrible conditions that we're all sleeping in - with the cockroaches including (long story, don't ask... -_-'). Luckily for us the surrounding was beautiful so I've a few paintings - if I'll have the occasion I'll post some photos here :))

Anyway, back to the point - today's set is definitely more classy than the previous one. It's mostly because the half-tint glasses (I can't believe I finally got them!!!<3) , that look the best with elegant outfits (but of course I'm gonna experiment;D). To the white dress, layered with lace (bought it few years ago in England for five pounds) I matched bright shoes and bracelets. A bag is a very cheap bargain from allegro.pl ;)) Let's get it on! ;D 

Hugs to you all!<3
Tamara 

wpis edytowany 2011-07-27 o godz. 09:06:46

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0