MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lip. 20

Mixing it alltogether! | Hippie & Boho & Fluo

dodane przez: MacademianGirl dn. 20-07-2011 r.

Wiecie, że kocham mieszać różne style :)  - w czasach kiedy moda coraz częściej zatacza koło, eklektyzm wciąż niesie lekki powiew świeżości, nawet do wydawałoby się oklepanych stylizacji. Ty razem chciałam Wam pokazać szorty, które są w trakcie robienia. Będę je jeszcze nabijać ćwiekami, ale na razie nie starczyło mi na to czasu ;P W każdym razie plan jest, a to najważniejsze! ;D Żeby trochę 'podkręcić' ten hippie zestaw zamiast sandałów założyłam koturny i dodałam jaskrawy zegarek (jego kolor najlepiej oddają zdjęcia z bliska), który dzięki swojej oszczędnej formie wnosi do całości coś z zupełnie z innej beczki ;)

P.S. Teraz widzicie, że i mnie dosięgło słońce na plenerze ;)))

No i 'last but not least' chciałabym baaaaardzo podziękować tym kochanym dziewczynom, które nominowały/nagrodziły mojego bloga w zabawie znanej jako 'One Lovely Blog Award'. Jest mi ogromnie miło :))) Rozpieszczacie mnie dziewuszki! :***** Dziękuję:
Alexis , Pascale, zoraida , lubięczerń, NGMint, maja

EDIT: 

oraz Fashion-Life i martilicious

EDIT 2:
 a także When the Sun is shining , ...alkai...  i Ania. One_Lovely_Blog_Award.jpgJednak jako, że brałam już udział w podobnej zabawie, a jestem strasznie zalatana teraz, nagnę lekko zasady i odeślę Was do tamtego posta (mam nadzieję, że mi wybaczycie :***).  Link TUTAJ . Gdybym kogoś pominęła przez niedopatrzenie, z góry przepraszam i dajcie mi proszę znać! 
Buziaki, Tamara :))ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 1.jpg
1a.jpg
3a.jpg
4.jpg
6.jpg
6a.jpg
7a.jpg
8a.jpg
9.jpg
11.jpg DSC_0218.jpg

12.jpg
12a.jpg
14.jpg
13a.jpgphotographed by Candice88
wearing: bolero - Next(outlet), shorts - DIY, bag - vintage, earring - Agaffa , shoes - allegro.pl(jacenty007z) watch - allegro.pl
You already know I love to mix different styles together :) - in the times when fashion appears to make circles, eclecticism still brings a bit of freshness to even most common sets.  I'd like to show you the shorts that I'm still working on - the plan is to fill them with studs, but I haven't got enough time to do it yet ;P To make the set more interesting, I decided to wear wedges instead of sandals and added a splash of bright orange with modern-looking watch ;)
P.S. You can now clearly see that the sunbeams had reached me on my trip ;)))

And 'last but not least' I'd like to thank sooooooo much all the lovely girls that had nominated/ awarded me with 'One Lovely Blog Award'. I'm so happy!! Thanks go to: Alexis , Pascale, zoraida , lubięczerń, NGMint , maja

EDIT:

and  Fashion-Life i martilicious However, due to I already had taken part in a similar play and I'm SO busy right now, I'm gonna bend the rules a bit and send you to that post HERE (I hope you'll forgive me :***)
Kisses, Tamara 

wpis edytowany 2011-07-28 o godz. 15:37:41

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0