MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lip. 23

Orange juice!

dodane przez: MacademianGirl dn. 23-07-2011 r.

Im bardziej zbliża się tak długo oczekiwana pełnia lata, tym coraz bardziej brutalna staje się wizja, że chyba chwilowo należy pożegnać się z krótkimi spodenkami/ spódniczkami :( Nie powiem, żebym z radością odnotowywała te coraz większe, niekończące się ulewy... Włosy się puszą, wszystko jest mokre, szare i bure (o zagrożeniu powodziowym już nie wspomnę, bo to inny, dużo wyższy rodzaj masakry). Jedynym pocieszeniem pozostaje fakt, że w takie dni, bez wyrzutów sumienia, można zakopać się w łóżku pod ciepłą kołdrą, z kubkiem herbaty, kotem na kolanach i oglądać filmy ;))) Ja sama oficjalnie wczoraj zakończyłam 5 sezon Dextera i muszę przyznać, że nie odbiegał poziomem od pozostałych, choć szczerze liczyłam, w końcu na happy end... Jestem zdania, że naszemu ukochanemu seryjnemu mordercy należy się w końcu trochę szczęścia! ;))

W tak jednostajne dni stawiam na wyraziste barwy, które w zestawieniu ze sobą tworzą mocne kontrasty.
Długo poszukiwałam właściwej niebieskiej torebki. Nie chciałam, żeby to był błękit, a raczej kobalt lub chaber. Ostatecznie wybór padł na Mizense (eTorebka.pl), która skusiła mnie swoją ceną i była najbliżej tego czego szukałam :)) Za zdjęcia dziękuję przemiłej Asi :***

Ach Kochani, uszy do góry, może w końcu wyjdzie słońce! :***
Ściskam, Tamara

P.S. Zapraszam na moje aukcje z allegro, teraz wystawiam nową sukienkę i buciki - może coś Was zainteresuje :) (wystarczy kliknąć baner na pasku, po prawej stronie)

EDIT!!!Oj, zapomniałabym! Mała promocja dla Was - do soboty wieczór (bo Daniela niestety później wyjeżdża), przy zakupie toreb ze sklepu Magic Box (grafikę wybieracie same, mogą być to wzory widoczne na torbach, poduszkach lub MOŻECIE INDYWIDUALNIE SAME ZAPROPONOWAĆ DOWOLNY NAPIS/RYSUNEK), po dopisaniu do zamówienia hasła: MACADEMIAN GIRL i 'polubieniu' Magic Box (baner po prawej) wszystkie torby za 17 zł! :))

ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpgphotographed by Charlotte
wearing: blazer - mango, skirt and watch - allegro.pl, shoes - bata, bag - eTorebka.pl, belt - carry, ring - diva, headband - www.heart.netgaleria.pl

The more summer we'd suppoused the more is raining - I'm honestly not very happy about it. The world looks shitty and everything is just dark, grey and sad :( Right now I had to say goodbye to the shorts and mini skirts because of the flood all around us. The only good thing about this weather, is that we can (without guilty conscience) simply lay in bad all day, with a cup of hot tea, cat on our sheet and just watch some movies^^ As it comes to me, I'd just finished the 5th season of Dexter, and I'm so thrilled with it! :))) Although I must say that this time I was really counting on a happy ending... I think he really deserves some happiness! 


When world looks like this,  I choose clothes in vivid colors that mixed together make a visible contrast. For a long time I was trying to find the right blue bag (and I didn't mean light blue) in a reasonable price. Finally I decided to buy this Mizensa from eTorebka.pl and I'm pleased with my choice :)))


Keep fingers crossed for the summer to come back! :****
Hughs, Tamara

wpis edytowany 2011-07-29 o godz. 17:05:16

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0