MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lip. 28

Girly time!

dodane przez: MacademianGirl dn. 28-07-2011 r.

Przede wszystkim chciałabym Wam podziękować za komentarze i dyskusję jaka rozpętała się pod poprzednim postem - dobrze wiedzieć, że jest sporo grupa ludzi myślących podobnie, wiadomo przecież, że w kupie siła ;))) Nie damy się malkontentom i zgryźliwcom!!! ;D Jesteście kochani :****

Przyznam szczerze, że miałam tym razem ochotę na nieco bardziej dziewczęcy set (choć nie martwcie się, nie żegnam się jeszcze wcale ze sportowym obuwiem^^), żeby nie powiedzieć nawet nieco figlarny ;))) W mojej spódniczce cheerleaderki zawsze czuję się trochę jak taka 'Zuzia-Frózia', ale od czego jest moda jak nie nie od tego, żeby się czasem zabawić ;D Nigdy nie należałam do osób nadmiernie poważnych, a więc 'Zuzia it is!' ;)))
Dodatkowo efekt słodyczy potęguje mój nowy przepiękny naszyjnik od Magic Box <3 Prawda, że przypomina małe, kolorowe lizaki?^^ Buty już widzieliście wielokrotnie, ale dla mnie wciąż nie tracą uroku :)))

Buziaki :*** Tamara

A i jeszcze P.S. Moi Drodzy jeszcze 2 krótkie sprawy. Otóż bardzo prosiłabym Was o wsparci w głosowaniu TUTAJ - to dla mnie niezwykle ważne, bo chociaż modelką nie zostanę (xD) to kupon baaaaaardzo by mi się przydał! ;D. I druga rzecz, jeszcze tylko do jutra ostatnia szansa żeby zagłosować na mnie TUTAJ - będę megawdzięczna :))) Z góry baaaardzo DZIĘKUJĘ i oczywiście jeśli ktoś z Was bierze udział w rożnych konkursach, zawsze możecie liczyć na mój głos, trzeba się wspierać!!! :)))
 EDIT!!!: Dziękuję, że zgłaszaliście problem ->  naprawiłam już 1 link! :*
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS
1.jpg
1aa.jpg
3.jpg
3a.jpg
4.jpg
4a.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
DSC_1085.jpg
11.jpg
12.jpgphotographed by Candice88
 wearing: shirt and skirt- both second hand, bag(second hand) - allegro.pl, shoes - StyloweButy, necklace - Magic Box, bracelets - reserved, rings - diva and new yorker
Most of all I'd like to thank you for all the nice comments and support that you gave me in the previous post. You're GREAT! :*** I have to admit that this time I was feeling like dressing a little bit more girly (although don't worry, I'm not saying definite 'no' to the sportswear) :))) Anyway, in my cheerleader-like skirt, I always feel a bit sweet ans silly, but in a good way ;))) I not one of those very serious people, so here comes the sweet girlishness! ;DAdditionally, the effect is accented by the cute lollipop necklace I got from Magic Box^^ The shoes you've seen before but they still don't lose the charm for me ;))
Kisses :*** Tamara
Oh, and a P.S. My Dear, two really short things. I would really appreciate your support in voting for me HERE (the photo of the set in fur collar and shorts, 8th from the back), as it's really important to me! :))) And the last chance to vote for me HERE (the first photo), as the voting ends 29th at 6:00 PM! I would be so honored if you'd give me your vote <33 THANK YOU :****

wpis edytowany 2011-08-04 o godz. 07:37:07

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0