MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

sie. 20

Karl Lagerfeld vintage blazer & retro romance

dodane przez: MacademianGirl dn. 20-08-2011 r.Gotye feat. Kimbra- Somebody That I Used To Know

Zwykle (i tu przepraszam za kolokwializm) nie 'jaram' się metkami. Najważniejsze jest samo ubranie, dopiero później to z pod czyjej ręki wyszło. Nie da się jednak ukryć, że zazwyczaj ze znaną marką wiążą się też rzeczy oryginalne i dobre jakościowo. Tą marynarkę kupiłam za 25 zł w lumpeksie, od razu ją pokochałam z drugiego końca sali za etniczny wzór i piękny krój :))) Kiedy moje ręce wreszcie ją dorwały stwierdziłam, że muszę ją mieć i zaczęłam szukać rozmiaru, a tam patrze na metce jak byk stoi 'Karl Lagerfeld'! Zrobiłam wielkie oczy, ale z drugiej strony spojrzałam na nią, na to jak jest wykonana, skrojona i pomyślałam, że w sumie teraz rozumiem skąd takie cudo tutaj :))) Chyba jeden z moich lepszych łupów EVER! <3

Dzisiejszy zestaw, to trochę taka mieszanka (co za zaskoczenie, heh ;P). Jest trochę retro, trochę etno. Całości dopełnia koszula z żabotem którą kocham i szpiczaste buty z, które urzekły mnie swoim wyglądem i w sumie dosyć męskim krojem :))

Polecam dzisiejszą muzykę (moje nowe odkrycie) i ściskam <3
Tamara

P.S. Aj, chciałam się Was jeszcze zachęcić do odwiedzenia http://fashionfinder.asos.com/, gdzie tak jak gdzie indziej można pokazywać swoje zestawy, ale bardzo często są konkursy z bonami na zakupy do wygrania. A kto nie kocha ASOSA ;D Wczoraj, ukazał się tam także miniwywiad ze mną, gdyż zostałam wyróżniona w ramach cyklu 'Spotlight of the week' (jupi!^^) Do przeczytania TUTAJ :)))
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS   
1.jpg
2.jpg


3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpgphotographed by Candice88

wearing: blazer - second hand(Karl Lagerfeld vintage find), shirt and bag - second hand, leather shorts (second hand) - allegro.pl, shoes and leopard ring - VJ-Style.com, earrings and line ring - diva, tights - reserved
I'm not used to be obsessed with labels, because I think that the most important thing is the design of the cloth itself, then comes the fact who made it. However, it is a well known thing, that usually with great names it comes a great quality. This blazer I bought super cheap in second hand shop (25 pln = about 7 euros), and because of the pattern and shape it was love at first sight ;))) When I started looking for a size, I noticed the label 'Karl Lagerfeld' and everything came clear to me. The quality and design of it is so amazing that no wonder goes under his name! Anyway it's like my greatest bargain EVER! <3

Today's set is a bit of everything (what a surprise, heh ;P). It's a bit retro and ethnic with a splash of boho due to hairstyle ;)) Also love my new pointy flats - kind of man-like which is why a adore them so much!  :))

I'm recommending today's music(my latest discovery) and hugs! <3
Tamara 

P.S. Oh and I'd like to encourage you all to visit ASOS fishion finder site, where you can upload your looks and take part in competitions where you can win vouchers to shop in Asos! :)) The happy news is also, that I was featured there yesterday as the 'Spotlight of the week'(jupi!^^). You can read the short interview HERE :))

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-08-27 o godz. 15:41:59

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0