MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

sie. 31

Makes me wonder | feather earring & armor ring

dodane przez: MacademianGirl dn. 31-08-2011 r.Jessie J - Nobody's Perfect
Ostatnio kolejną falę boho-inspiracji wzbudziły we mnie przepiękne ozdoby otrzymane od Sonii z  blazingheatfashion.blogspot.com - piórka, rzemyki i plecionki, jednym słowem coś cudownego! <3 Dlatego dzisiaj prezentuję Wam kolczyk, który dla mnie zrobiła, a o jakim marzyłam od dawna :)))  Do kompletu wzorzysta marynarka, którą już znacie, ale dzisiaj nie przenosimy się do przeszłości - jest jak najbardziej XXI wiek, a na ulicach króluje współczesność z dodatkiem hipisowskiej bohemy. O tym jakie są czasy przypominają mi nie tylko koturny, ale także pierścień (a w zasadzie minizbroja na palec), którego nie powstydziłby się pewnie nawet sam Geralt z Rivii ;D  W takim razie, bez zbędnych ceregieli... zapraszam do mojego świata ;)))

ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS
1.jpg
2.jpg

2a.jpg
3.jpg
4.jpg
4a.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
11.jpg
10.jpg
9a.jpgphotographed by Candice88
 wearing:  blazer - second hand(Karl Lagerfeld vintage find), shirt - second hand, shorts - DIY, bag - vintage,
shoes - allegro.pl(jacenty007z), armor ring - Regal Rose, line ring - diva, earring - Sonia
My today's more boho outfit was directly inspired with the wonderful earring I got from lovely Sonia form blazingheatfashion.blogspot.com. She makes the most wonderful feather jewelery you can imagine! <3 I decided to go for the KL vintage blazer you already know, but this time we're not taking the time travel ;))) It's XXI century, and to remember that I'm wearing two-color wedges and an armor ring (which I TOTALLY love btw!). So... welcome to my world ;))) 


Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-09-01 o godz. 13:05:35

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0