MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

wrz. 05

AWESOME like a dog!

dodane przez: MacademianGirl dn. 05-09-2011 r.


Jessie J - Do It Like A Dude
Czy tęsknię za latami 80? Nie, ale może to jest źle zadane pytanie? Może właściwe brzmi: Czy tęsknie za jakąś 'modową epoką' w ogóle? I tutaj też odpowiedź brzmi nie. Po prostu kocham eklektyzm XXI wieku, bo dzisiejsze czasy mają taką specyfikę, że inspiracje mogę czerpać garściami z rożnych  okresów, nie zamykając się przy tym tak naprawdę w żadnych :))) Trochę Lady Gagi, trochę Balmain i trochę lat 80, po co wybierać? ;)))

Swoją drogą wciąż nie mogę się napatrzeć się na to cudo, które otrzymałam od Assembleage, żeby ją dopasować pomogło trochę DIY i ramoneska jak malowana! Nie będę kłamać - jestem w niej zakochana :))
Ajj! <3 Natomiast moją zabawną kokardową fryzurą, puszczam do Was trochę oko - wiecie zresztą, że jedno z moich ulubionych powiedzeń to 'why so serious ?'  ;DP.S. Kochani już jutro ogłoszenie wyników giveaway'a z Assembleage :))) A także nowe rozdanie, tym razem będzie bardziej 'słodko' ;))
Za użyczenie tytułu posta dziękuję przecudownej Ams :***


ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS  
1.jpg
2.jpg

2a.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg
6a.jpg
7.jpg
8.jpg9.jpg
10.jpg
11.jpg
11a.jpg
12a.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpgphotographed by Candice88
 wearing: jacket - Assembleage, top - a gift/no name, pants - no name, shoes - StyloweButy, bag - solar,sunglasses - h&m, earrings - iloko.pl, armor ring - Regal Rose, line ring - diva
 Do I miss the 80's? No, but maybe it's the wrong kind of question? Maybe the right one is: do I miss any period in fashion at all? And this time you'll hear 'no' again. I just simply adore the eclecticism of the days we live in :))) I wouldn't change a thing, because in the XXI century I can gather inspirations from all the different times, without really getting closed in any of them :))) Isn't this beautiful? A bit of Lady Gaga, drop of Balmain and a splash of 80's - why choose when you can have it all? ;)))  

Anyway I still can't get over this gorges jacket I got from Assembleage - to make it fit perfectly the DIY turned out to be a little help - it actually exposed the pointy arm pads! I'm not gonna lie - I'm in love with it! :)) Aww! <3 However the hairstyle was a huge fun to do either. It kind of express on of my most favorite mottoes - 'why so serious?' ;D

P.S. The title I just had to borrow, refers to a favorite saying of a lovely Ams :*** 

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-09-06 o godz. 11:45:35

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0