MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

wrz. 13

SPAIN vol I

dodane przez: MacademianGirl dn. 13-09-2011 r.


Caetano Veloso - Cucurrucucu Paloma Moi drodzy, z dostępem do internetu jest niestety gorzej niż sądziłam, dlatego z góry przepraszam, jeśli posty będą pojawiały się rzadziej. Dziękuję Wam wszystkim serdecznie, za życzenia i wszelkie pozdrowienia (nie ma jak słabe rymy, raperem chyba jednak nie zostanę... :P) i bez zbędnego przedłużania przesyłam Wam wraz z cudowną muzyką pierwszy mix. W Barcelonie będę w najbliższych dniach, mam nadzieję, że się trochę 'obfocę' ;D Obkupię też rzecz jasna ;)))

Ściskam Was mooooocno,
Tamara
ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.JPG
2.JPG
3.JPG

4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.jpg
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.JPG
16.JPG
17.JPG
17a.jpg
18.JPG
19.JPG
20.JPG
21.JPG
22.JPG
23.JPG
24.JPG
25.JPG
26.JPG
27.JPG
28.JPG
29.JPG
30.JPG
31.JPG
32.JPG
33.JPG

I'm wearing wearing: top - reserved, skirt - second hand, shoes - random shop, sunglasses - cubusnecklace - Studio Pomysłów , bracelets - iloko.pl
My Dearest Guys,  there's worse thank I thought with access to the internet, so without further talking I'm sending you (along with wonderful music) the first 'Spain mix'. In a few days i'm suppoused to visit Barcelona, so I'm hoping for some great shopping there ;D I'd love to do some interesting shots too of course ;)))


Lots of love,
Tamara


Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-09-13 o godz. 16:21:36

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0