MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

wrz. 20

SPAIN vol IV | African lady in the city

dodane przez: MacademianGirl dn. 20-09-2011 r.


Vampire Weekend - Holiday
Hehe, no dobra nie jestem mistrzem w wiązaniu turbanów ;P Ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że to był mój pierwszy raz i do tego z apaszki, która bądź co bądź nie dość, że jest śliska to jeszcze krótka ;))) Ale z drugiej strony, co tam! Czy wszystko musi być zawsze dopracowane do perfekcji? ;))
Inspiracją dla tego looku, była pasiasta spódniczka, która pochodzi ze sklepu Ciuchbuda, gdzie absolutnie oczarował mnie asortyment! Jest tam mnóstwo naprawdę oryginalnych rzeczy, głównie w stylu vintage. Znajdziecie tam nie tylko ubrania, ale także torebki, naszyjniki i rożne inne akcesoria przydatne każdej kobiecie ;)) Ja już poszukuję kolejnego 'łupu' ^^

Trzymajcie się ciepło:***
Tamara

P.S. Dzisiaj moja druga wyprawa do Barcelony, dlatego spodziewajcie się wkrótce kolejnej porcji zdjęć :***

ENGLISH VERSION
Hehe, so I'm not a turban-making queen ;P But for my defense I can say, that it was my first time and the silk scarf was very slick and kind of short ;))) Anyway, what the heck! Does everything has to be so god damn perfect all the time? ;))

This look was directly inspired with the vintage skirt from the Ciuchbuda, polish on line store. It's an amazing site when you can find not only amazing clothes, but also all the accessories (like bags, necklaces) that every women needs to look good ;)) The site is prepared for the foreign customers as you can browse it in English!I'm already looking for another piece^^

 P.S. Today is gonna be my second trip to Barcelona, so you can expect more shots from there soon :***

Take care :***
Tamara <3
1.jpg
2.jpg
2a.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
wearing: dress - zara, skirt - Ciuchbuda, shoes - Fleq, earrings - Pinku, bracelets - Złoty Pudelek

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-09-27 o godz. 11:08:07

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0