MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

wrz. 24

SPAIN vol VI | Warm pastels in the jungle

dodane przez: MacademianGirl dn. 24-09-2011 r.


Sliimy - Wake Up

Mój wyjazd powoli dobiega końca, dlatego z radością łapię ostatnie promienie słońca. Jeszcze tylko kilka okazji, żeby powylegiwać się na plaży, trochę ‘na zapas’ wygrzać kości i będę musiała powitać jesień. Jednak na razie staram się o tym zapomnieć, choć na chwilę ;)
ENGLISH VERSION My holidays are coming to an end, that’s why I’m catching the last moments in the sun even more eagerly.  Just trying to warm my bones before I’ll have to face the fall. However, right now I’m doing everything to forget about that ;)1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
4a.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

wearing: shirt - second hand, skirt - zara, necklace - briou brigitte, shoes - fleqbracelets and ring - iloko
Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-09-30 o godz. 23:29:09

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0