MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

wrz. 26

Vagabond dame

dodane przez: MacademianGirl dn. 26-09-2011 r.


Emiliana Torrini - Jungle Drum 
Tak więc, już oficjalnie powróciłam na łono rodzinnego miasta ;) Mój wielki powrót okraszony był licznymi niespodziankami, zgrzytaniem zębów i długimi godzinami spędzonymi na twardym parapecie dworca kolejowego w Poznaniu (pozdrawiam Panów, którzy o 24.00 zamykają tak zwaną 'poczekalnie', przeganiając wszystkich podróżnych na dworzec Zachodni, gdzie można w spokoju oczekiwać na pociągi lokując się wygodnie na posadzce). Generalnie moja droga do Szczecina, odbyła się pod znakiem 'WTF?', hehe. Największą rozrywką była jednak Pani z okienka, która pobyt na dworcu umilała prowadząc elokwentne dialogi z kupującymi bilety. Niektóre z perełek to:
Niewidomy, po kupnie biletu:  A z którego peronu odjeżdża pociąg XY ?Pani w kasie: Nie wiem, chyba z 4... ale proszę patrzeć na wyświetlaczu.
albo
Podróżny: Przepraszam, ale czy będzie jakiś pociąg do XY teraz?
Pani w kasie: Nie wiem, ja wydaje bilet na prośbę klienta, także prośże sprawdzić w rozkładzie.
P: Ale nie może mi Pani sprawdzić? Ja sie w tym rozkładzie w ogóle nie łapię...
PwK: Panie.... my co dwa tygodnie mamy nowy rozkład, ja się sama w tym nie łapie.

Podsumowując,mimo wszystko było wesoło, no i jakby nie patrzeć dojechałam cała i zdrowa ;) Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że cały czas miałam na sobie widoczną poniżej indiańską narzutkę ^^ Jest ciepła, wygodna, no i doskonale sprawdziła się w 'ekstremalnych' warunkach xD Ten zestaw, to moje pożegnalne zdjęcia z Hiszpani, gdzie z dnia na dzień robiło się coraz zimniej, a akcentem kończącym mój pobyt było oberwanie chmury ;D Naładowałam jednak baterie, opaliłam się i wracam gotowa do działania - a przecież o to chodziło! :))))

Sciskam! <3
Tamara

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
9.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
6.jpg
4a.jpg
7.jpg
8a.jpg
8.jpg
1.jpg
10.jpg
9a.jpg
11.jpg
12.jpg
wearing: cape - asos, shirt - second hand, shorts - DIY, shoes - StyloweButy, sunglasses - cubushat - assembleage, dream catcher necklace - Sonia, bow bracelet - Złoty Pudelek
So I'm officially back home ;) I had some more or less fun turbulences during the trip (and I'm not talking about the plane ;P ), anyway now I'm all safe and sound in Szczecin again! :)) The Spain was amazing, but it wasn't so hard for me to leave as I expected. Maybe because on my last days it was getting colder and finally day even started raining. So this exactly why I find this ethnic cape very useful - it's perfect for the evenings since it keeps me warm and suitable for all kinds of journeys. Plus I totally adore the pattern - it took me ages to find the ideal one <3 However I'm tanned, my batteries are loaded and I'm ready to blog, work, study  even harder now! :D


Hugs!<3
Tamara

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-09-28 o godz. 16:27:50

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0