MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

paź. 04

Rumor has it

dodane przez: MacademianGirl dn. 04-10-2011 r.


Adele - Rumour has it 
Dzisiaj mam dla Was dużo zdjęć, bo w końcu dotarły do mnie moje długo wyczekiwane botki! :) Nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale (czego   z ręką na sercu, obawiałam się najbardziej ) są niesamowicie wygodne, podobnie jak w modelu inspirowanym litami, w ogóle nie czuć wysokości, a do tego są niezwykle lekkie :) Mam obcasy na słupku, które ważą więcej!

Kiedy tylko zobaczyłam tą sukienkę w zapowiadanych nowościach, wiedziałam, że muszę ją mieć - ten futurystyczny kołnierz i czerwony kolor sprawiły, że zakochałam się w niej z miejsca <3 Przyznaję jednak, że zlnalezienie dla niej odpowiedniego zestawu zajęło mi chwilę. Może dlatego, że jest sama w sobie bardzo wyrazista i zawiera dwa kontrastowe kolory. Niemniej, jasna narzutka, trochę przypominająca w kroju marynarkę zarzuconą na ramiona, stanowi do niej idealną parę ^^ Łagodzi ten zdecydowany wygląd sukienki, nadając całości eleganckiego szlifu :)))

Ściskam :***
Tamara

P.S. Przypominam i GIVEAWAY'U ZE STUDIEM POMYSŁÓW!!! Już tylko do jutra! :))) 

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4a.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
11.jpg
12.jpg
12a.jpg
13.jpg
13a.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpgphotographed by Candice88 wearing: cape - Queen's Wardrobe, dress - SzafoMania, shoes - StyloweButy, bag - gwarek fashionnecklace - random shop, ring - regal rose, leather bracelet - fleq, silver bracelet- carry
I finally got my killer ankle boots, that I was dreaming about for a while. I have to say that they're not only amazingly light but also VERY comfortable! :)) The dress was a love at first sight. Maybe because of the vivid colors, but also because of the marvelous collar that gives it the futuristic edge. I love it! :))) However it is kind of hard to pair, as it's so strong and vibrant itself. Luckily when I got my new cape I know it'd be a perfect match. It doesn't suppress the dress but adds an elegant twist to the whole look :))
Kisses :*** Tamara
Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-10-05 o godz. 21:26:22

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0