MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

paź. 07

Denim Kingdom

dodane przez: MacademianGirl dn. 07-10-2011 r.


Girls Aloud - Can't Speak French 
Niesamowicie zdolną Asię, która projektuje dla mnie różne cudowne ozdoby już cześć z Was zna, a tych, którzy nie mieli jeszcze okazji polecam jej bloga oraz sklep - warto! :))) Nie jest tajemnicą, że jestem trochę takim 'hairstyle'owym' freakiem, bo uwielbiam, różne stroiki, upięcia, opaski itp. Choć często macie okazję zobaczyć mnie w rozpuszczonych włosach, zapewniam Was, że w upiętych chodzę niemal równie często. Po prostu lubię eksperymenty ;))) Dlatego też, kiedy tylko powiedziałam Asi, że marzy mi się toczek, nawet w najśmielszych marzeniach nie oczekiwałam, że stworzy coś aż tak pięknego jak ten który otrzymałam! <3 Dawno tak bardzo nie skakałam z radości otwierając paczkę :D Po prostu WOW! Toczek jedynie kojarzy się z eleganckim, wręcz wytwornym stylem, ale uważam, że jest niedocenioną ozdobą, która ma swój wielki potencjał w strojach codziennych (nawet tych mniej eleganckich). Dlatego wykorzystałam go do swojego miksu, by otrzymać efekt takiej trochę romantycznej country girl ;D

Dzisiaj swoją drogą denimowy zawrót głowy, czyli tzw. total look ;P Koszula z jeansu marzyła mi się od dawna, ale zawsze albo spotykałam jakieś niefortunnie uszyte, albo nie spotykałam wcale... Kiedy jednak nadarzyła się okazja, żeby przygarnąć tą, okazało się, że pasuje jak ulał :))) Wiecie, że nie często ubieram się aż tak monochromatyczne/monotematycznie, ale miałam od jakiegoś czasu taki zestaw z tyłu głowy i akurat była szansa żeby go wypróbować^^ Muszę przyznać, że jestem całkiem zadowolona z efektu, mam nadzieję, że i Was taki jeansowy zestaw zainspiruje do własnych prób ;)))

Buziaki <3
Tamara

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS 
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
11.jpg
12.jpg
12a.jpg
12aaa.jpg
13.jpg
14.jpg
 wearing: Queen's Wardrobe, shorts - camaieu, shoes - allegro.pl (CALZADO), bag - second handtoque - HeArt Galeria, ring - vj style, watch - allegro.pl 
Some of you already know Joanna who makes all kinds of the wonderful accessories for me, and those who don't I'd like to invite to visit her blog and website - you won't regret it! :))) There's no mystery, that I'm a bit of a hairstyle freak. Although you can often see me wearing my hair loose, I actually wear them styled up somehow very often. This is exactly why I was SO excited when Joanna send me this amazing toque. Frankly I jumped up and down while opening the package :D Just WOW!

Today we have a total denim look, and as I'm not the kind of person who likes to wear monochromatic sets, I have to confess that this one has been in the back of my head for a while now. The opportunity came with the new denim shirt I got from the Queen's Wardrobe, so I grabbed it! ^^ I'm really pleased with the effect so, I hope it will encourage you to your very own 'little experiments' ;)))

Kisses <3
Tamara 

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-10-11 o godz. 08:46:48

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0