MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

paź. 10

Love triangle - Snake, Marabut & Me

dodane przez: MacademianGirl dn. 10-10-2011 r.


V V Brown - Shark in the Water Wiecie, tak sobie myślę, że gdybym miała wybrać kim było moje poprzednie wcielenie, powiedziałabym chyba, że 'łowcą' ;D Nie da się ukryć, ze raczej nie należę do tych efemerycznych kobietek (skądinąd przepięknych! <3), mam zupełnie inną naturę - drapieżnika ;)))

Ponieważ czasy się zmieniają a ja razem z nimi, poprzednie wcielenie zostało zastąpione przez obecne, a jego właścicielka zamiast na bizony czy inne antylopy, poluje na... wężowe wzory, pióra i futerka. O tak! Jestem w swoim żywiole! :D

Rarrr! <3
Tamara ;)

P.S. Zdjecia raz takie raz takie niestety, bo robione były już nieco 'po ciemku' ;P W kwestii kolorystyki dowierzajcie tym jaśniejszym ;)))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
1a.jpg


2.jpg
3.jpg
4.jpg
4a.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
10a.jpg
11.jpg
11a.jpg
12.jpg
13.jpg
wearing: marabut/feather bolero - Soie, top - reserved, pants - zara, shoes - allegro.pl, unicorn ring - divabag - allegro.pl (Skarby Natury), bracelets - iloko and delamo, earrings - Have A Look,
necklace - no name/bought in Spain
You know, I was thinking that if I had to choose my previous incarnation, I'd say I was a hunter - pretty damn good one, that's for sure! ;D I wont' lie to you - I not one of those ephemeral ladies (which I absolutely love and admire by the way! <3), because I have a totally different nature. I would say predatory one ;)))


Since the times have changed,  my previous incarnation was superseded by the current one. I think that's exactly why I (instead of buffalos and antelopes) hunt every day for... snake patterns, feathers and furs. Hell yeah! ;D

Rarrr !<3
Tamara ;)

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-10-13 o godz. 22:01:01

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0