MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

paź. 12

Call me Kate | Leopard coat & red leather pants

dodane przez: MacademianGirl dn. 12-10-2011 r.


Kimbra - "Good Intent" Jak to mówią, ta sama poza inny post ;D A tak na serio, wciąż pozostajemy w kręgu zwierzęcych wzorów. Po panterce przyszedł czas, na królującą poprzednie dwa sezony panterkę ;)) Nie zamierzam, się z nią jednak rozstawać, tylko dla tego, że jej miejsce zajął chwilowo wąż - wręcz przeciwnie, płaszczyk, który kupiłam na wiosnę, ale nie zdążyłam ponosić, zamierzam 'wykorzystać' w tą jesień!

Ten zestaw jest bezpośrednio nawiązaniem, do sesji Kate Moss dla brytyjskiego wydania Vogue z 2010 r. Wprawdzie to kawał czasu, utkwił mi w pamięci jak żaden inny (no może prócz biała marynarka + srebrne rurki w wydaniu Balmain - kocham <3), ale dopiero teraz zdobyłam wszystkie składniki by wcielić go w życie! ;D I choć daleko mi do 'boskiej' Kate, to uznałam to za mały, nic nieznaczący detal ;P i postanowiłam wbić się w moje skórzane spodnie i koszulę z żabotem ;)) No i panterka - na deser 'of kors' ;)))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg


3.jpg
4.jpg
5a.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
8a.jpg
9.jpg
9a.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg  ph by Candice88
wearing: leopard coat - asos, shirt - second hand, pants - new yorker, bag - no name (bought in Spain)line ring - diva, shoes - StyloweButy 
As they say - different post, same pose ;D But getting serious, we're still in the animal prints area. After snake, leopard has its time ;)) I'm not forgetting about simply because snake has conquered the runways this season. Actually, exactly the opposite ;D The coat I've bough lats spring is going to suit me just fine this fall!

This outfit is directly inspired with the Kate Moss photo shoot for British Vogue (September 2010). It has been a while, but only now I finally got all the pieces I needed to complete this look. And though I'm not much of 'divine' Kate, I've considered it a little insignificant detail ;P and jumped in my red pants and ruffle shirt ;)) For the dessert the leopard - of course ;)))

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-10-12 o godz. 22:59:23

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0