MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

paź. 15

Overknee boots and 'princess' top

dodane przez: MacademianGirl dn. 15-10-2011 r.


Pixie Lott - What Do You Take Me For? ft. Pusha T
Strój pochodzi jeszcze z początku jesieni, z okresu kiedy jeszcze fragment 'gołej nogi' w chodził w rachubę. Wprawdzie wtedy do tej tuniki (choć jest dosyć długa), założyłam spodenki - 'just in case', to na obecną pogodę nawet to by nie zdało egzaminu. Pewnie i tak zmarzłby mi tyłek ;P Teraz niestety, powoli przychodzi czas raczej na zimowe kożuchy (te ostatnie mrozy to jakaś totalna porażka...), ale ja wciąż mam nadzieję, że słońce jeszcze na chwile wróci. Najlepiej wraz z wyższą temperaturą ;)

A jeśli nie? No cóż, mam dla Was jeszcze przygotowanych kilka późno-letnich postów na pocieszenie ;)))

Buuuziaki :***
Tamara

P.S. Polecam dzisiejszą nutę - chodzi za mną od dobrych kilku dni! ;D
Przypominam też o FARBOTKA & STYLOWE BUTY GIVEAWAY!!! Do zdobycia bon i torebka !!!  :)))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
4a.jpg
4b.jpg
4c.jpg
5.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpgph by Candice88  wearing: silver jacket - next/outlet, top - second hand, bag - solar, earrings - iloko.pl, shoes - allegro.plsilver cuffs - asos
This outfit was actually shoot at the ending of the summer, when the covering your legs was still optional. Now is the time when actually more winter clothes are more suitable (especially the last few days with those HORRIBLY low temperatures...). Anyway, I'm still counting on some 'summer sunbeams'  back ;)))

And if it's not gonna happen? Well... I have prepared a few outfits more late-summer-like for consolation ;)))

Kisses :****
Tamara 

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-10-15 o godz. 10:00:08

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0