MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

paź. 19

Zaproszenie do odwiedzenia portalu NOSIMY.PL

dodane przez: MacademianGirl dn. 19-10-2011 r.

Niedawno w internecie powstał nowy portal społecznościowy tematyce modowej Nosimy.pl. Jest to, jeszcze mało znane, ale ciekawe miejsce w sieci, dla każdego kto jest w jakimś stopniu zainteresowany modą czy poszukiwaniem własnego stylu. Ze względu na dużą różnorodność działów, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Kuszą nas nie tylko konkursy, rankingi czy też publikowane na bieżąco wydarzenia związane z modą, ale także możliwości dodawania ogłoszeń czy dyskusji na forum na nurtujące nas tematy. Jeśli szukacie pomocy, pamiętajcie, że zawsze co dwie głowy to nie jedna!

nosimy.pl.png 
Istotne jest też, że na łamach Nosimy.pl, możecie prezentować swoje stylizacje oraz wymieniać się opiniami na ich temat, a także omawiać dobór pokazywanych ubrań czy dodatków. 
nosimy2.png
Do odważnych świat należy, dlatego serdecznie zapraszam Was do odkrywania serwisu! :)))  

wpis edytowany 2011-10-19 o godz. 20:09:24

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0