MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

paź. 29

FANFARONADA CZ. 2/2

dodane przez: MacademianGirl dn. 29-10-2011 r.


Rihanna- Only One (in the world)
Zgodnie z obietnicą publikuję drugą część zdjęć z mojej pierwszej wizyty w Fanfaronadzie ;))) Przyznam, że kiedy poproszono mnie żebym przygotowała jakieś zestawy do szybkiej sesji, mój wzrok od razu padł na fuksjowy płaszcz (tak, wiem, że jestem przewidywalna ;P). Niesamowite jest to, że dziewczyny bawią się nie tylko kolorem, ale także fakturami. Coś takiego wymaga dużego wyczucia, zwłaszcza, że w projektach Fanfaronady często te dwie rzeczy idą w parze (chociażby przykład widoczny poniżej). Jednak uważam, że takie ryzyko się opłaca, bo stosowane umiejętnie dają niesamowite kombo ;))) Zresztą pewien mądry pan powiedział kiedyś 'there's no "why" in fashion - there's "why not!"'. Doskonałym przykładem takiej realizacji są właśnie charakterystyczne dla pracowni, proste formy przekryte czymś na kształt 'wycinanek'. Taki zabieg sprawia, to że, ubrania z tym wzorem są nie tylko niecodzienne, ale także poprzez swoją ażurowość nadają sylwetce lekkości. Są wręcz trochę nierzeczywiste i jakby bajkowe! ^^

Ściskam :***
Tamara
ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpgph by Panna Luwearing: all the clothes come from FANFARONADA
As I promised I'm publishing the second part of the photos that were made, on my first visit to Fanfanorada ;))) I think, it's actually amazing, how creative the girls are with all those wonderful clothe, textures and patterns. The best way to convince you that's true, would be showing you guys all the designs I was able to see. That's actually exactly what I'm going to do, because they're like SO inspiring! It kind of brings the idea of the sweetness and lightness from the childhood back - which I love!!! :)))

Hugs!! :***
Tamara


Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-10-30 o godz. 12:32:31

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0