MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lis. 01

Before the journey starts

dodane przez: MacademianGirl dn. 01-11-2011 r.

<p><p><p><p><p><p><br><b>Selah Sue - Raggamuffin</b></p></p></p></p></p></p>Selah Sue - Raggamuffin
Tak więc wróciłam z FW ;)) Kilka dni, mnóstwo niesamowitych doświadczeń, poznanych ludzi - generalnie jedno z lepszych wydarzeń w jakich miałam okazję brać udział! <3 Także zaczynając od następnego posta możecie się spodziewać kolejnych (już bardziej obszernych ;) ) relacji z Łodzi.

Jednak zanim to nastąpi, mam dla Was zdjęcia zrobione jeszcze przed wyjazdem. Kiedy słońce wciąż świeciło na tyle, że nie musiałam zakładać kożucha albo futra. Jednym słowem pożganie wiosny w moim wydaniu ;)))

P.S. Dziękuję tym wszystkim, których miałam okazję poznać w ostatnim czasie. Zwłaszcza niesamowitym dziewczynom z innych blogów - jak to miło w końcu dopasować wyobrażenia do rzeczywistości ;D Wyglądałyście pięknie i  co najważniejsze TAK różnorodnie!!! Jesteście moją inspiracją <3

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
7a.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpgph by Candice88wearing: blazer & skirt & shirt - second hand, overknee socks - reserved, shoes - StyloweButy,bag - new look,line ring - diva, starfish ring - diva
So I'm back now. The Polish Fashion Week was one of the greatest experiences that I had a chance to participate in! So many new people, events and places - simply almost TOO exciting for me! ;D Just kidding ;P Anyway, with the few upcoming posts you can expect a loooot photos from there.


But before that happens, I want to show you the outfit that I was wearing when was still warm enough to dress as you want - meaning no fur or winter jacket to keep you warm ;))) I think you can treat this set as my 'farewell' to fall. 

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-11-02 o godz. 17:41:35

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0