MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lis. 10

FASHION WEEK look - Day 3

dodane przez: MacademianGirl dn. 10-11-2011 r.

<p><p><p><br><b>DEV - Bass Down Low (Explicit) ft. The Cataracs</b></p></p></p>
Kiedy przymierzyłam w Fanfaronadzie ogromną 'pierzastą' kamizelę (zwaną przeze mnie później pieszczotliwie 'wielkim ptakiem' ;P) poczułam, że jestem w domu <3 Kocham takie zwariowane ubrania, dlatego wiedziałam, że po prostu muszę ją zabrać do Łodzi!  Smaczku całości dodaje cekinowy top i kosmiczne leginsy, które od początku zrobiły na mnie spore wrażenie. Swoją drogą już tyle czasu o takich marzyłam, że niemal straciłam nadzieję, że takowe zdobędę - a jednak ;)))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

3.jpg
0470_MG_0121+kopia.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpgph by Szymon Brzózkawearing:   'feather-like' vest - Fanfaronada, shirt - second hand, sequin top - monnari, galaxy leggings - Szafomania, shoes - StyloweButy, bag - no name, headband - iloko.pl, agate ring - Skarby Natury
When I've tried on this amazing 'feather-like' vest (I actually call it 'great bird') in Fanfaronada, it just felt like I'm home <3 It's no mystery that I simply love all kinds of crazy clothes, especially THAT crazy ^^ Obviously I had to take it to Łódź! Sequin top and cosmic leggings are in my opinion the perfect finishing of this outfit. They sort of lighten the whole thing. Anyway I wanted those printed leggings for sow long now that I almost lost hop that I'm gonna get them. As you can see, dreams (in opposite to what they say on TV all the time) still come true ;)))


Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-11-10 o godz. 19:09:07

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0