MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

lis. 20

When the leaves are falling down...

dodane przez: MacademianGirl dn. 20-11-2011 r.


Vanessa Carlton - Ordinary Day
Kiedy dzień jest już tak krótki, że zanim zdążę zamrugać robi się ciemno, jedyną pociechą są piękne widoki. Cieszę się nimi póki mogę, bo choć krótka ta nasza polska jesień (właściwie to już się skończyła...), to niezwykle malownicza :))) Pomijając wszelkie odcienie złotego, które wręcz wylewają się na drogi, to jestem w stanie przysiąc, że zakochanych na ulicach jest co najmniej tyle samo ile na wiosnę! ;D I chociaż przyznam czasem dopada mnie ta słynna sezonowa chandra, to staram się 'pocieszać' kubkiem kakao (czy innej inki) i jakimś dobrym filmem ;)) A Wy jakie macie sposoby na jesień? Chowacie się pod kołdrą, czy wręcz przeciwnie? ;))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

3.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg

11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
16a.jpg
16.jpg
photographed by Marcin Boduszek
wearing: coat - Queen's Wardrobe, shirt - second hand, belt - no name, pants - Heppin.com, bag - vintage shoes - DeeZee, earrings - diva

When the day is so short that before I manage to blink, the sun is already down, the only comfort that had left is the view outside the window. What can I say, though our polish fall ends really quickly (actually I'm not sure if it hasn't ended   already...), it's definitely breathtaking :))) Despite all the gold, brown and red around me, there comes all those who are manifesting their love in public ;P And they say that the best time to be in love is spring... Rubbish! ;D However, I have to admit that this time of the year even I sometimes get a bit moody and upset with no reason - but then I make a sweet cacao and watch a good movie. It helps almost every time ;))) And what are your tricks to keep the happy spirit during fall? ;)) 

Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-11-20 o godz. 21:19:11

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0