MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

gru. 01

Shining like a STAR!

dodane przez: MacademianGirl dn. 01-12-2011 r.


LANA DEL REY - VIDEO GAMES

Chyba można o mnie powiedzieć, że jestem w pewnym sensie sroką ;P Mianowicie lubię wszystko co się świeci, jest złote, srebrne, brokatowe czy po prostu metaliczne ;))) Kiedy założyłam tą przepiękną tiulową spódnicę wiedziałam, że mogę ją zestawić na dwa sposoby - ala Lily Allen (założyć trampki i ramoneskę), albo postawić na bardziej karnawałowo-sylwestrowy look ^^ Gdyby była inna pora roku, zdecydowanie postawiłabym na trampki, bo od dawna marzy mi się taki set, ale jest już grudzień i kalendarza nie oszukamy - nadchodzą Święta i Nowy Rok. I wiecie co? Nawet chyba nie chcę oszukiwać ;)))

Trzymajcie się ciepło (dosłownie!) <3
Tamara

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

3.jpg
3a.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
12a.jpg
14.jpg
15.jpg
15a.jpg
15b.jpg
17a.jpg
17c.jpg
18.jpg
21.jpg
22.jpgphotographed by Marcin Boduszek

wearing: coat - no name, shirt & blouse - second hand, skirt - Fanfaronada, shoes - Fleq,
bag - reserved, unicorn ring - Diva
I think you can say about me that I'm a little like a pie (as the bird I mean ;P).Honestly I like everything that's either shiny, glittery or simply metallic ;))) When I got this beautiful skirt I knew I can wear it two ways - as Lily Allen did (putting on sneakers and leather jacket), or get on with more carnival-new year's look ^^ If the season was different I would definitely go with the sneakers, as I'm craving for look like this for a loooong time. But it's December and I can't cheat the calendar - there's Christmas and New Year's period ahead. And you know what? I don't even feel like cheating this time ;)))

Hugs <3
Tamara


Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-12-02 o godz. 07:18:15

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0