MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

gru. 06

RADIOACTIVE!

dodane przez: MacademianGirl dn. 06-12-2011 r.

Jessie J - Abracadabra

Jak już wielokrotnie mówiłam wcześniej, nie zamierzam się rozstawać z kolorami, tylko dlatego, że zmienia się pora roku i wypadałoby odziać się w szarości, beże czy inne brązy ;))) Oczywiście, te wymienione także uwielbiam (kwestia odpowiedniej kombinacji), ale nie będę ukrywać, że serce mam po barwnej stronie mocy ;D Ten zestaw to tak naprawdę jeden wielki hołd dla fluorescencyjnie zielonego płaszcza/marynarki (opinie są podzielone ;P), który jest moją zdobyczą wojenną z polowania w lumpie! Koszula zresztą też. Nie muszę Wam chyba dodawać, że wręcz krzyczał do mnie z wieszaka, hehe ;)) W każdym razie wystarczyła odrobina szlifu, poprzez dodanie futerka i luksusowowo-kolorowy look gotowy^^Ach i jeszcze jedno – wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszych Mikołajek Kochani!!! :)))) Niech Wam się spełniają marzenia, ale przede wszystkim życzę Wam żebyście zawsze mieli wokół siebie ludzi, którzy Was w tym marzeniu wspierają :****
Ściskam Was <3Tamara
P.S. Jeśli chcecie zobaczyć jak moje marzenia już się spełniają, pamiętajcie o jutrze i DD TVN!! Potrzebuję od Was trochę dobrej energii!!! :)))
ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
4aa.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9a.jpg
10.jpg
12.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
17A.jpg
17B.jpg
18.jpgphotographed by Panna Lu
wearing: coat & shirt & bag - second hand, skirt - allegro.pl, shoes - zara, bracelet - soie.pl, fur collar - vintage
As I mentioned many times before, I’m not giving up on colors just because the season has changed and what I’m supposed to wear now is all the kinds of grey, beige or brown ;))) Of course I also really like those (it’s just the matter of right mixing), but I won’t deny – my heart always will be on the vivid side of the force ;D
This set is actually one big tribute to the fluo green coat/blazer (opinions are different ;P), which is my latest war swag from hunting in second hands! The same with the shirt. I probably don’t have to add that it was screaming to me from the hanger, hehe ;)) Anyway, I simply combined it with the vintage fur collar to make it look more luxurious, and that’s it! Hope you like it as much as I do :))

Hugs <3
Tamara
Follow Macademian Girl

wpis edytowany 2011-12-06 o godz. 09:02:37

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0