MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

gru. 11

ELECTRIC feel

dodane przez: MacademianGirl dn. 11-12-2011 r.


MGMT - Electric Feel
Uwielbiam barwne futra, a to fioletowe z pewnością jest jednym z ulubionych w mojej kolekcji ;))) Marzy mi się jeszcze kilka innych kolorów (chociażby kanarkowo-żółte, wiecie takie w kolorze Wielkiego Ptaka z Ulicy Sezamkowej ;D), ale jak to mówią wszystko w swoim czasie. 'Good things come for those who wait'.
Moje ostatnie wyprawy do second handów, zaowocowały kilkoma nowymi perełkami. Mieliście już okazję zobaczyć zieloną marynarkę i żółta koszulę, teraz przyszedł czas na leginsy w szalone wzory. I choć są czarno białe to kocham je nad życie! ;)))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg
Follow Macademian Girl

3.jpg
4.jpg
5.jpg
5a.jpg
6.jpg
7.jpg
7a.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
11a.jpg
12.jpg
13.jpg
15.jpg
15a.jpg
16.jpg
16aa.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpgphotographed by Panna Lu
wearing: faux fur - Fabulous Furs, shirt & leggings & bag - second hand, shoes - Stylowe Buty, sunglasses - new yorker, bracelets - carry and delamo
I love vivid furs, and this violet one is definitely favorite piece in my collection - for now at least ;))) I'm still craving for few other colors (for example I wish I had a bright yellow one, you know kind of like Big Bird from Sesame Street ;D), but as they say 'good things come for those who wait', so I'm patient ;)). My last visit in second hand, was rich in great thrifts. You already had the chance to see green blazer/coat and the yellow shirt, and now came the time for a 'zig-zag' pair of leggings. Although they're black-and-white, I love them to death! ;)))

wpis edytowany 2011-12-11 o godz. 12:51:56

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0