MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

gru. 14

Under vanilla-cream cover

dodane przez: MacademianGirl dn. 14-12-2011 r.


Westlife - Uptown Girl
Dzisiejszy zestaw chciałam Wam pokazać od dawna. Tak naprawdę to właśnie o nim myślałam, kiedy mówiłam, że w Modzie Polskiej liczyłam na jakieś bardzie 'sylwestrowo-weselne' zadanie ;)) Na szczęście nic straconego i teraz macie okazje zobaczyć tiulową spódnicę w kolejnym wcieleniu, tym razem bardziej szykownym. Przyznam, że wiatr dodał jej życia i nawet ja nie byłam w stanie jej okiełznać, hehe. Nieważne, i tak poczułam się jak prawdziwa 'uptown girl' ;)))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
1a.jpg
Follow Macademian Girl

3.jpg
4.jpg
4a.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
11a.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
14a.jpg
15.jpg
17.jpg
17a.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpgphotographed by Marcin Boduszek
wearing: faux fur - tk maxx, sequin top - monari, skirt - Fanfaronada via Szafomania, shoes - StyloweButy, feather bolero - soie.pl, bag - reserved, headpiece - iloko.pl
Today's set I wanted to show you for a while now. I actually came up with it before going to the 'Polish Fashion' tv program I was telling you about, because I hoped that I'll get to style myself for the New Year's party;)) Unfortunately I had to prepare an outfit for the economy exam ;P However, I'm showing you this look now - with my favorite skirt, but even more glamorous now. With all the wind and the wonderful headpiece, I felt like a real 'uptown girl' ;)))

wpis edytowany 2011-12-14 o godz. 17:33:27

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0