MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

gru. 16

Black & RED & White

dodane przez: MacademianGirl dn. 16-12-2011 r.


The White Stripes - 'Seven Nation Army'
Tak skąpe kolorystycznie zestawy, to u mnie absolutna rzadkość, ale nawet ja nie jestem niewolnikiem koloru - jest to raczej miłość szczera i z wyboru ;))) I choć czasem pozwalam sobie na mały 'skok w bok' to tym chętniej wracam potem do swojej prawdziwej natury ^^ Była w tym zestawie jednak rzecz, której nie mogłam się oprzeć i dlatego postanowiłam go przetestować. Mianowicie urzekło mnie absolutnie połączenie dwóch czarno-białych wzorów w jednym stroju - pepitki i zebry. To tak naprawdę ten miks stanowił moją największą inspirację do tego zestawu!

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg
Follow Macademian Girl

3.jpg
6.jpg
5.jpg
6b.jpg
7.jpg
7a.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
12a.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
15a.jpg
16.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpgphotographed by Panna Lu
wearing: faux lama vest & leather shorts (sh) - allegro.pl, dog-tooth jacket - jacqueline riu, shirt - second hand, bag - solarshoes - StyloweButy, gloves - no name, half-tint sunglasses - allegro.pl, leather bracelet - gifted
So poor in colors - this is definitely not the usual me, but even I'm not the slave of vivid 'side of the power'. Although it's more the matter of love and willing choice, sometimes I let myself to get lost down the road a bit ;))) But what's more interesting, then I go back even more eagerly to my favorite colorful looks - my one true nature ^^ This time I just couldn't resist one thing - the gorges connection of two black-and-white patterns. Dog-tooth and zebra are just the most enchanting couple ever!

wpis edytowany 2011-12-16 o godz. 23:04:37

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0