MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

gru. 19

My dreamed parka & me

dodane przez: MacademianGirl dn. 19-12-2011 r.


Selah Sue - Crazy Vibes
Długo szukałam idealnej parki, oj długo... Po pierwsze nie chciałam takiej zgniłozielonej (pozdrawiam h&m), która choć ładna, uszami mi już wychodzi, bo jest dosłownie wszędzie gdzie nie spojrzę. Jednak prawdziwy powód poszukiwania czegoś w kolorze był znacznie bardziej prozaiczny - ten popularny odcień zieleni jest dla mnie po prostu za smutny ;P Marzyłam więc i marzyłam o jakiejś malinowej, albo jasnej - np. białej. No i doczekałam się obu, a do tego spełniają podstawowy warunek - mają futrzane kołnierze ;D Z taką kurtką nie straszny mi nawet przelotny deszcz, który (jak widzicie po ubraniach) niestety mnie dopadł ;)))

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS
1.jpg
2.jpg

Follow Macademian Girl

4.jpg
3.jpg
4a.jpg
6.jpg
7.jpg
5.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
8.jpg
13.jpg
14.jpg
16.jpg
15.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
20a.jpg
21.jpg
22.jpgphotographed by Marcin Boduszek
wearing: parka jacket - Queens Wardrobe, shirt - second hand, hat - promod, leggings - Szafomania, shoes - StyloweButy,necklace - Studio Pomysłów, bag - ochnik, bracelet - gifted
I've been searching for the perfect parka for SUCH a long time... First of all, I didn't wanted a dark green one, as this type is soooo popular right now, it seams to be everywhere. But the main reason is, that it's just not my color - way too sad ;P So I wanted to get a red or bright one, for example white and as the matter of fact I finally did! What cheers me up is that they both have fur collars ;D With jackets like those I'm not afraid when  it gets a bit rainy ;))) 

wpis edytowany 2011-12-19 o godz. 12:17:12

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0