MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

kwi. 13

blame it on the rain...

dodane przez: MacademianGirl dn. 13-04-2011 r.

Ostatnio pogoda w Szczecinie nie dopisuje specjalnie, na pocieszenie można sobie tylko powiedzieć, że chyba w całym kraju. Nie żebym miała coś przeciw deszczom, wręcz przeciwnie kocham mieć wolne w deszczowy dzień, bo wtedy mogę się skulic na fotelu z kubkiem herbaty i nacieszyć się spokojem.

Mimo wszystko postanowiłam się nie dać deszczom i wspólnie z moja ukochaną Lily, (która robi mi te cudowne zdjęcia) wybrałyśmy się na małą sesję. Mam coś takiego, że im bardziej jest ponuro tym więcej kolorów mam ochotę na siebie założyć ;) - widać taka moja przekorna natura. Nie było inaczej i tym razem, bo chyba najspokojniejszym elementem mojego stroju jest biały płaszczyk. Tak dla małej równowagi ^^ Poza tym nie było zmiłuj, więc efektem jest totalny misz masz, ale mimo wszystko sądzę, że udany. Przynajmniej mi poprawił się humor, a o to przecież chodziło! :)

lookbook.jpgIMG_0571.jpgIMG_0531.jpg
IMG_0538.jpg
IMG_0601.jpg
IMG_0615.jpg
IMG_0660.jpg
IMG_0678.jpg
IMG_0697.jpgIMG_0693.jpg
IMG_0731.jpg
IMG_0721.jpg
IMG_0668.jpg
IMG_0740.jpgphotographed by Lilywearing: coat - next, sweater - promod, shirt and necklace - camaieu, pants - jacqueline riu, bag - ochnik.pl, shoes and belt - allegro.pl
Lately there's such a lousy weather in Szczecin, that consolation prize can only be the fact, that it's like this in the whole country. Don't get me wrong, I like rain, especially when I have a day off at school, because it brings such a nostalgic atmosphere and calms me down. However it's not so great when speaking about going out.  
Despite of that, I and my beloved Lily (the author of these wonderful photographies) dared to get outside the house and made some shots. The funny thing is that the uglier the weather gets, the more colorful I wanna dress - I guess it's in my rebellious nature ;) Anyway, it got me in better mood and that was the whole point, so I'm embracing it! :)

wpis edytowany 2011-04-13 o godz. 14:44:37

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0