MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

kwi. 18

Strangest things could happen vol.1

dodane przez: MacademianGirl dn. 18-04-2011 r.

Pomyślałam, że trochę opowiem w jaki sposób i gdzie robię zakupy - przede wszystkim te ubraniowe. Jak już pewnie zdążyliście zauważyć kocham allegro. Wiem, że złośliwi mawiają na nie "alledrogo" i jest w tym trochę prawdy, jednak nie cała. Mimo wszystko można tam znaleźć ogromną ilość przedmiotów, często niepowtarzalnych, także używanych (przykładem jest torebka którą widać na zdjęciach). Traktuję allegro jak second hand, głównie dlatego, że w Szczecinie dobrych SH nie ma, a jak już coś jest to za 60 zł za kg... proszę Was :| Sieciówki? Tak, jasne że kupuję, nie mam jakiejś złotej zasady, że wszystko co mam musi być w pojedynczym egzemplarzu, zakładam, ze i tak jeśli odpowiednio zestawię rzecz z czymś innym i tak będzie tworzyła unikalny zestaw. Jedyna zasada jaką mam to 'najpierw obserwuj, kupuj na przecenach' ;) W ten sposób mam kilka rzeczy zamiast jednej drogiej. No i wspomniane second handy - czasem coś wyszukam, ale jak załaduję np. sweter na wagę i pokazuje mi 40 zł, to pasuję. Chyba jednak wolę internet ;)

Dzisiejszy zestaw pokaże w 2 odsłonach, zewnętrznej i wewnętrznej ;) Wybrałam wcięty w talii płaszczyk z granatowego połyskliwego materiału, i zestawi,łam to z mocno kontrastującym szalem w kolorze fuksji, i pomarańczową spódnicą. można także zobaczyć wariant z chabrowymi rękawiczkami. Uwielbiam kobiece ubrania, takie które akcentują wcięcie w pasie! Do pomarańczowej spódnicy coby całość trochę uspokoić dobrałam szare ażurowe rajstopy.

IMG_0793.jpg
z3.jpg
IMG_0811.jpg
IMG_0812.jpg
IMG_0802.jpg
lb2.jpg
IMG_0824.jpg
IMG_0825.jpgIMG_0838.jpg
IMG_0850.jpg
IMG_0880.jpgphotographed by Kacper Zielińskiwearing: coat and earrings - random shop, skirt - allegro.pl, tights - reserved, gloves - mohito, scarf - bolero
I thought I tell you more about where I buy clothes. Most of all the places I'll have to say in the Internet, especially on allegro.pl. Sometimes It may be hard to find what you were looking for but I think it's worth the try. I would say that since lack of proper second hand in Szczecin, allegro is my sh. I buy all the kinds of clothes in there. Of course I buy in usual shops, but I always wait for the sales, thanks to that I get few things instead of one expensive. 

This outfit I'll show you in 2 parts, outer and inner. This time I picked beautiful dark blue coat and combined it with fuchsia  scarf and orange dress and cobalt gloves. I simply love the kind of clothes that shows your waist and makes it even more spectacular. To tone everything down I put some gray lace tights on and heeled boots in the same color.


wpis edytowany 2011-04-18 o godz. 13:00:14

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0