MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

kwi. 20

Strangest things could happen vol.2

dodane przez: MacademianGirl dn. 20-04-2011 r.

Tak jak obiecałam prezentuję drugą cześć mojego stroju - czyli to co przyodziałam pod płaszczyk ;) Pogoda coraz piękniejsza,także przyszłych strojów raczej na 2 dzielić nie będzie trzeba i absolutnie mi to nie przeszkadza :). Ukochane bransoletki, których moja mama ma cała szufladę (dzięki mamuś:*) już widzieliście. Niebieski wspaniale łączy się z pomarańczem i różem  - to sama tyczy się granatu. Do tego szczypta bordo.
Niewątpliwym akcentem tego stroju jest pomarańczowa spódnica, którą przyozdabiają złote guziczki - kolejny łup z allegro. Zestawiłam ją z bluzeczką w kolorze cielistym (muszę się przyzna, że ostatnio choruje na połączenie: nude+czerwony/pomarańcz/czarny). Całość wyszła nieco 'romantico', ale dzięki spódnicy nie jest za słodko :)

IMG_0882.jpg
IMG_0883.jpg
IMG_0891.jpg
IMG_0913.jpg
IMG_0902.jpg
IMG_0848.jpg
IMG_0945.jpg
IMG_0911.jpg
z.jpgphotographed by Kacper Zielińskiwearing: blouse and earrings - random shop, skirt - allegro.pl
As I promised here's the second part of my outfit -  what I had under ^^ You've already seen my lovely bracelets (thanks to my mom, who has the whole drawer of them :*). Blue and dark blue is just perfect with pink and orange, and I added a drop of damask in there. The obvious dominate in this look is the orange skirt from allegro and I love the golden details. I put it together with nude blouse (I'm lately sick about combination of nude + red/orange/black), so everything came out a bit romantic, but because of the strong skirt color it's not too sweet. ;)

wpis edytowany 2011-04-20 o godz. 22:20:30

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0