MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

kwi. 26

RED is the way to go

dodane przez: MacademianGirl dn. 26-04-2011 r.

Święta, święta i po świętach... Co zrobić. Ja w każdym razie delektuję się ostatnimi dniami wolnego i wszystkim zalecam to samo. Chciałabym zaprezentować Wam moje najnowsze nabytki - radzę się przyzwyczaić zwłaszcza do butów i torebki bo tak je uwielbiam, że jeszcze na pewno nie raz się pojawią ;)) Strój jest prosty więc, nie ma o czym się tu zbytnio rozpisywać - niewątpliwym jego atutem są na pewno dodatki, zwłaszcza cudne okulary z Iloko z białą oprawką. Są takie retro i zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia <3  Postawiłam na połączenie czerwonych skórzanych spodenek - czyli czegoś co wydaje się, że mogłoby by zarezerwowane do mocnych zestawów, z delikatną bluzką, którą już znacie. Do tego niebieskie paznokcie i w drogę!

P.S. Niedługo zaprezentuję zestaw jaki miałam na świąteczne śniadanie :)

Rysunek1.jpg
IMG_1466.jpg
IMG_1438.jpg
IMG_1447.jpg
IMG_1561.jpg
IMG_1498.jpg
IMG_1596.jpg
IMG_1519.jpg
IMG_1640.jpg
IMG_1529.jpg
IMG_1534.jpg

wearing: blouse - random shop, shorts - allegro.pl, shoes - bata, bag - second hand, glasses - Iloko.pl , earrings - reserved
As Easter are gone I'm enjoying the last couple days of freedom. I'd like to show you some of my new stuff. I strongly recommend getting use to especially to the bag and shoes, as love them so much and probably will put in several of my next outfits. This set is simple, accessories are its advantage - I particularly love the new glasses from Iloko - they're SO retro ;)) To the maybe a bit rough looking red leather shorts, I matched the delicate blouse (which you already know :). Than added the bit of the blue nail polish and here we go! 

P.S. Soon I'll show you the set I was wearing for the Easter breakfast :) 

wpis edytowany 2011-04-26 o godz. 13:56:29

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0