MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 01

Wonderful wildflower, open up let me see...

dodane przez: MacademianGirl dn. 01-05-2011 r.

Zgodnie z obietnicą w końcu zabrałam się za zdjęcia ze świąt ;)) Mój 'śniadaniowy' zestaw (tak naprawdę to całodzienny, bo u nas śniadania wielkanocne trwają średnio do 18 ;P). Pogoda była przepiękna, więc wybrałam jasne, optymistyczne barwy. Nie ukrywam, że trochę z tego względu, że szłyśmy z mamą na ślub jej koleżanki i nie chciałam budzić nadmiernej sensacji w kościele ;D Także jest kolorowo, ale o ton niżej niż poprzednio.

Pamiętacie jak mówiłam, że kupiłam brzoskwiniową marynarkę na allegro za 10 zł? No to właśnie to jest ta spódnica, którą dostałam gratis. Zestawiłam ją z pastelowym, jasnoniebieskim topem i różowym krótkim sweterkiem. Skoro całość jest taka delikatna to nie mogło się obyć bez mocnych dodatków, więc mamy pas z piękną złoconą klamrą (moja ostatnia wielka miłość:)), kolorowy sznur korali  i zielone paznokcie. No i kokarda, bo jak już pewnie zdążyliście zauważyć uwielbiam ozdoby do włosów i w ogóle różne zmiany fryzur ;) Przepraszam trochę za to, że cześć zdjęć jest zbyt mocno rozświetlona, ale były robione podczas spaceru i słońce dawało się mocno we znaki.
IMG_1946.jpg
IMG_1960.jpg
IMG_1972.jpg
Rysunek1.jpg
IMG_2038.jpg
IMG_2065.jpg
IMG_1993.jpg
IMG_1997.jpg
IMG_2002.jpg
IMG_1982.jpg
IMG_2017.jpg
lb.jpg


wearing: skirt and belt (both second hand) - allegro.pl, top - frodo, cardigan - promod, necklace (mu mom's) - solar, shoes - bataAs I promised I took some time and finally picked some pictures from Easter breakfast. The weather was amazing, so the photos are a bit too bright - for what I apologize. This outfit is much less bright than the last one, also because me and my mom went to see the wedding ceremony of her friend, so I didn't want to be too much of a sensation at the church ;D It's colorful but mainly in pastels. 

I combined  the peach skirt  with blue top and a pink cardigan. Of course If the whole set was so delicate I decided to add some strong accessories. I was wearing wide belt, with gold details, colorful necklace and had green nail polish. There's also a pink bow, because you probably have already noticed that I love all kind of hair accessories and trying different hairstyles ;)) 

wpis edytowany 2011-05-03 o godz. 15:20:35

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0