MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 03

My leopard love

dodane przez: MacademianGirl dn. 03-05-2011 r.

Moja miłość do wszelkich rzeczy w panterkę ostatnio przybiera na sile;) Długo polowałam na idealny płaszczyk z tym wzorem. Chciałam żeby była to faktycznie panterka a nie "futerko w ciapki", no i ostatecznie zamówiłam ten poniżej z Asosa. Jestem nim zachwycona!! Po prostu idealny na okres przejściowy - wiosnę/jesień i bardzo podoba mi się jego klasyczny krój. Jest taliowany, a góra jest wycięta prosto al'a lata 60. Uwielbiam połączenia panterki z różem, dlatego założyłam fuksjowe szpilki. Jako, że są to wystarczająco mocne akcenty (plus piękne zrobione kolczyki z River Island), reszta jest na czarno.

IMG_2142.jpg
IMG_21000.jpg
IMG_2151.jpg
IMG_2164.jpg

IMG_2175.jpg
IMG_2200.jpg
IMG_2181.jpg
IMG_2206.jpg
IMG_2218.jpg
IMG_2197.jpg
IMG_2221.jpg
IMG_2224.jpg
IMG_2245.jpg
IMG_2253.jpg
IMG_2301.jpg


wearing: coat - asos, blouse - second hand, pants - jacqueline riu, shoes - allegro.pl,
earrings - river island, bag - solar 
I'm lately craving  for everything that has leopard print on it. I was trying to find a perfect coat with that pattern for a long time and finally I've ordered one from Asos. It's perfect and I love its classy shape. As I adore mixing leopard with pink accessories I put on fuchsia heels. The rest of the outfit is in black (except beautiful large earrings from River Island) so it doesn't compete with those strong accents. 

wpis edytowany 2011-05-05 o godz. 02:50:28

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0