MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 06

Session is NOT my passion

dodane przez: MacademianGirl dn. 06-05-2011 r.

Dzisiejszy zestaw al'a schoolgirl jest inspirowany tym co właśnie dzieje się w moim życiu (a właściwie nadciąga z zamiarem jego wyssania), czyli sesją. Tak niestety, zostały mi dokładnie 3 tygodnie, żeby skończyć to co zaczęłam i stworzyć to co już dawno powinnam zacząć. Uczelnie artystyczne mają to do siebie, że z powodu egzaminów wstępnych w czerwcu, sesja najczęściej ma miejsce jeszcze w maju lub na początku czerwca - niejednokrotnie rozwodziłam się nad tym przekleństwem ;P Także trzymajcie kciuki i wybaczcie rozmaite opóźnienia z mojej strony :)

Drugą inspiracją, był ostatni post Kasi (absolutnie uwielbiam :*) z Jestem Kasia, która żartobliwie ubolewała, że jej najnowszy set wyszedł trochę jak mundurek szkolny ;) Jako weteranka szkół mundurkowych (zaliczyłam aż 2), postanowiłam stworzyć własną wariację na ten temat . Jest kolorowo, no i może niekoniecznie nadaje się do szkoły, ale na jakiś uroczy piknik czemu nie? ;D

P.S. Niestety same zdjęcia na których patrzę gdzieś w bok, może nastepnym razem będzie lepiej ;)

P5010024.jpg


P5010045.jpg

P5010004.JPG
P5010032.jpg
P5010048.jpg
P5010060.jpg
P5010073.jpg
P5010103.jpg
P5010116.jpg
P5010089.jpg
P5010110.jpg
P5010137.jpg
db.JPG
P5010004a.jpg

wearing: sweater - promod, shirt and bag - second hand, skirt - camaieu, shoes - bata, over-knee socks -reserved, headband - allegro.pl, earrings - C&A
Today's look ala schoolgirl is inspired with the some things that are going on in my life. I mean unfortunately upcoming examination session and latest post by Kasia (absolutely adore her :*) from Jestem Kasia. She was joking that in her last outfit she looks a bit like in a school uniform ;) As I've attended to two schools where we're wearing uniforms(they were horrible I must say), it got me thinking. I decided to create my own variation about this kind of look. Mine is colorful and maybe not suitable for school, but I think I would be prefect for some lovely spring picnic, don't you think? ;)

wpis edytowany 2011-05-07 o godz. 10:32:53

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0