MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 17

Time for some TV ads!

dodane przez: MacademianGirl dn. 17-05-2011 r.

Chciałam się z Wami podzielić 3 krótkimi filmikami. Nie powiem, będzie trochę 'babsko' (zaraz zrozumiecie o co mi chodzi ^^)

Pierwszy, to reklama perfum męskich Paco Rabanne - uważam, że absolutnie genialna, rytm, muzyka - wszystko. Pokazała mi ją koleżanka i nie mogłam się oderwać :)


Kolejny... nie no, po prostu same musicie to zobaczyć ;D Kompletnie mnie rozbraja taki sposób promocji! Powiem szczerze, że jest to miła odmiana od wszechobecnych kobiecych nagich ciał - od opakowań proszków do prania, po środki owadobójcze :/ A najlepsze jest to, że panowie chyba są bardzo zadowoleni z ogólnego podziwu i chętnie fotografują  się  z przechodniami ;) Co byście powiedziały na taką akcję u nas?I na koniec, coś znaczniej bardziej poetyckiego - '3.1 Phillip Lim "Weavers" Men's FW 11 Collection'. Piękna ubrania i piękne kadry. Ten film to dla mnie seria ruchomych obrazów, w sensie wręcz malarskim. Coś cudownego. Całość okraszona doskonałą muzyką.

Dajcie znać jak Wam się podoba ;)

 In the meantime I have to show you some advertisements that I find especially interesting. It's gonna be a bit 'girls time' - if you'll see it you get what I mean^^

1)The first one is the tv commercial for men's fragrance by Paco Rabanne called '1 Million'> The rhythm of it is so excellent that I just couldn't stop watching! :)  
2)Next one is just... no, you have to see it. It made me smile SO hard ;D 
3)And the last one is a bit more 'poetic' -   a short movie showing '3.1 Phillip Lim "Weavers" Men's FW 11 Collection'. Amazing pictures and the most beautiful music. I'm totally LOVING it!   

Let me know if you guys like them or which one especially ;) 

wpis edytowany 2011-05-17 o godz. 12:00:07

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0