MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 18

Meet me at the Riviera!

dodane przez: MacademianGirl dn. 18-05-2011 r.

Ten zestaw to jeszcze pamiątka z ostatnich słonecznych dni ;) Tak naprawdę, jest to bardziej stylizacja, niż codzienny zestaw i powstał z myślą o ostatnim konkursie w Elle. Tematem były wakacje na biało czy coś w tym stylu, ale ja byłam świeżo po odcinku 'Gok's Fashion' i zachciało mi się Riviery, złota, marynarskich pasków i pereł. Jest na bogato, powiedziałabym wręcz 'ociekająco' złotymi dodatkami ;) Może nawet i za bardzo, ale co mi tam. Mama stwierdziła, że wyglądam jak "caringtonówna". Generalnie, raczej nie strój na codzień ;D Ale w ramach małej zabawy, czemu nie? Potraktujcie ten zestaw z lekkim przymrużeniem oka ;)
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 
zdjecie+302.jpg
zdjecie+018.jpg
zdjecie+025.jpg
zdjecie+083.jpg
zdjecie+036.jpg
444.jpg
zdjecie+096.jpg
zdjecie+123.jpg
zdjecie+134.jpg
zdjecie+196.jpg
zdjecie+296.jpg

wearing: blazer (as the coat), skirt, bag - second hand, shoes - bata, hat - promod, ring - new yorker
Today's set is more like a stylization than everyday outfit ;)  It was inspired by the latest contest in Elle magazine, where the theme was "Holidays wearing white" or sth like that. Anyway, I was just after watching 'Gok's Fashion' and what I desired the most was the rich Riviera look. Witch golden accessories, pearls and stripes ;) Yeah, so there's a lot of gold in here ;D I'd like you all to take a bit less serious than the rest ;)

wpis edytowany 2011-05-21 o godz. 11:02:26

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0