MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 21

Sweet rebel

dodane przez: MacademianGirl dn. 21-05-2011 r.

Tak sobie ostatnio myślę (w zasadzie to od dłuższego czasu), że Szczecin może/na pewno nie jest 'najmodniejszym' miastem na ziemi ;) Z jednej strony tak, ale wczoraj szłam ulicą i widziałam kilka perełek. W tym jedną, która miała na oko koło 13 lat. Była ubrana tak kolorowo i tak fajnie, że ręka aż sama mi się rwała, żeby ją zaczepić i zrobić jej zdjęcie. Często tak mam. Marzy mi się zrobienie cyklu street-style'owego (np. raz w tygodniu kilka zdjęć osób spotkanych na ulicy). Och nawet nie wiecie jak bardzo :) Wszystko byłoby prostsze gdybym miała swój aparat. Ale nie poddam się^^ Jeszcze to zrealizuje!

Przypomniało mi się, że była taka akcja wśród blogerek 'nigdy cię nie oddam' czy coś. Gdybym miała wybrać ta ramoneska na pewno byłaby moim nr 1 <3 A i wybaczcie fryzurę al'a mokry pies, ale padało wtedy niemal cały dzień i... co mogę powiedzieć - moje włosy nienawidzą wilgoci :p
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS 

IMG_1909.jpg
IMG_1915.jpg
IMG_1941.jpg
IMG_1969.jpg
IMG_1931.jpg
IMG_1952.jpg
IMG_1942.jpg
IMG_1972.jpgwyszły mi prawie oczy kota ze Shreka ;)
IMG_1984.jpg
IMG_1977.jpg
IMG_1971.jpgphotographed by A. Kozioł


wearing: jacket - new yorker, shirt - second hand, scarf - promod, pants - jacqueline riu, shoes - random shop,bracelet - carry, headband and bag- allegro.pl,
I'm thinking lately, that Szczecin maybe isn't the most 'stylish' city on Earth (that's for sure:P), but as I walk the street every day I see some 'diamonds'. Yesterday, it was a (more or less) 13 year old girl, that was dress so colorful and so great that I just wished to ask her If I can make a photo! It happens to ma a LOT, especially lately. I want to make a street-style series so badly. Like once a week, I'd like to post some photos of people I've met. It would be easier I I had my camera, but I'm not giving up on this! ;)

wpis edytowany 2011-05-22 o godz. 12:23:23

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0