MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 23

Take a bow!

dodane przez: MacademianGirl dn. 23-05-2011 r.

Moja miłość do kapeluszy rośnie z każdym dniem. Ostatnio czekałam specjalnie na stypendium z zamiarem kupienia kilku - bo do niedawna moja szafa nie obfitowała w nie jakoś szczególnie. Postanowiłam to zmienić i wyruszyłam na łowy do second handów. Udało się, a moja kolekcja powiększyła się dosyć znacznie ;)

Oto pierwszy z serii moich nabytków. Prawda, że ma piękny kolor? :) No i ta kokarda z tyłu [kocham]. Słońce świeciło tak mocno, że w końcu zrozumiałam po co są te duże ronda ;p Ponadto postanowiłam złożyć hołd bieliźnianemu trendowi, lansowanemu cyklicznie co sezon, wykorzystując uroczą różową koronkę biustonosza, świetnie kontrastującą zresztą z żółtą sukienką ;)
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS
1.jpg
2.jpg
2a.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
5a.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
7b.jpg
8b.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpgphotographed by A. Grałek

wearing: dress - mango, shoes - allegro, bag and hat - second hand, earrings - promod
My love to all the kinds of hats is getting bigger every day. I was waiting for my scholarship to buy a few - I must admit that I didn't have many of them. But I decided to explore some second hand shops and enlarge my collection with few new additions. I succeeded, so you can see the first of them below :) Another thing is that I finally gave the justice to this boudoir trend with using the lovely pink lace of my bra ;) Besides I adore the contrast of those two colors! 

wpis edytowany 2011-05-23 o godz. 12:00:10

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0