MACADEMIAN GIRL

blogi.szafa.pl/ /MacademianGirl

maj 24

few little steps further :)

dodane przez: MacademianGirl dn. 24-05-2011 r.

Jestem dziś w szampańskim nastroju, otóż dowiedziałam się (przyznam szczerze, że od znajomych i od uczynnych dziewczyn tutaj :***), że moja stylizacja z TEGO postu została uznana stylizacją tygodnia w 'Modzie Polskiej' w DD TVN! Bardzo się ucieszyłam, zwłaszcza, że jest to chyba jeden z pierwszych razy, kiedy cokolwiek wygrałam :))

Na wybraną stylizację możecie zagłosować TUTAJ, będę wdzięczna za każdy głos, ale głosujcie w zgodzie z własnym sumieniem ;))

Odcinek można zobaczyć poniżej / You can watch the episode below

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS 
Obraz+bez+nazwy.png

Druga sprawa jest wprawdzie nie tak świeża, ale nie miałam jakoś okazji się nią podzielić. Mianowicie dwa z nadesłanych przeze mnie zdjęć zostały wybrane przez zespół Kimono do publikacji w albumie Fashion People Poland. Jest mi tym milej, że niestety Szczecin nie był na liście 'feszynowych' fotografów, dlatego fajnie, że można było nadesłać swoje foty ;)

Wybrane zdjęcia/chosen photos
7.jpgThe link to this outfit HEREIMG_1334.jpgThe link to the whole outfit HERETo tyle z radości dni ostatnich, cieszę się że jesteście i dziękuję za wszystkie komentarze! <3 Sprawiacie, że chce mi się dalej działać :***

I'm so happy today as I just found out that my stylization from THIS post, has been chosen as the "Stylization of the week" in polish breakfast tv program - "Good Morning TVN". It's sooooo awesome, especially that it's probably the first time that I won something! :))) 

You can watch the episode above (by clicking on the tv screen) If you would like to support me you can vote for me HERE :)) 

Another thing is that my two photos  - shown above - were few days ago chosen to appear in the new polish fashion album! It's a fresh project with by Dorota Wróblewska, that is suppose to show guys from other countries that polish people are stylish! ;D 

And P.S. Thank you all for the lovely comments and being here and supporting me SO much, you guys keep me running!  Love you! <3

wpis edytowany 2011-05-25 o godz. 02:45:09

Brak

KomentarzeMożliwość komentowania została wyłączona


Wyszukiwarka

UŻYTKOWNICY

Szukaj:

RSS

Dodaj do ulubionych

O blogu

MACADEMIAN GIRL

Prowadzony przez:
MacademianGirl

Blog jest dla mnie miejscem gdzie wyrażam siebie. Dał mi odwagę do tego, żeby jeszcze więcej eksperymentować ze strojami i swoim wyglądem. Muszę przyznać, że blogowanie jest bardzo stymulujące, bo nie tylko uczy otwartości, ale też poszerza horyzonty.

O mnie

MacademianGirl

Na szafie od: 19-12-2011

Obserwuj

Mój styl jest na pewno jest kolorowy, ale jednocześnie eklektyczny. Jestem zmienna i takie są moje stylizacje, jednak nie są to zupełnie różne wcielenia. W każdym stroju jestem sobą, bo lubię kobiecość i dziewczęcość, niezależnie od tego czy w romantycznym, czy nieco bardziej drapieżnym wydaniu. Absolutnie wielbię też kolory, których w moich stylizacjach jest mnóstwo. W swoim ubiorze stawiam na eksperymenty i uważam, że może czasem lepiej zaryzykować i ponieść porażkę niż nie ryzykować wcale. Tyczy się to zarówno stylizacji, mody w ogóle, jak i życia.

Obserwują blog

Nikt jeszcze nie obserwuje tego bloga

Podaj powód zgłoszenia:


Zamknij
0